Yaşamevim Nedir? Yaşamevim Şartları

Kirada oturan kişiler her ay kira ödemek yerine ev taksiti ödeyip kendi evlerinde oturmanın hayalini kurmaktadırlar. Maddi birikimleri olduğu takdirde bu maddi birikimi peşinat olarak kullanıp ev alan kişiler tasit ödemelerini daha rahat yapmaktadırlar. Maddi birikimi olmayan kişiler peşinatsız ev alma seçeneklerini araştırmaya başlarlar. Yaşamevim kredisiz ve peşinatsiz ev sahibi olmak isteyenler için farklı ev finansman seçenekleri sunarak bir çok kişinin kendi evlerinde yaşamalarına aracılık etmiştir.

Yaşamevim Nasıl Çalışır?

Kredisiz, peşinatsız ev sahibi olmanın en güvenilir yolu olan Yaşamevim’de her bütçeye uygun ev finansman modelleri vardır. Sıralı Model, Hızlı Sıralı Model, Serbest Model ve Konut Değer Artışlı Model olmak üzere dört farklı sistem vardır. Sıralı Model Yaşamevim’deki finansman modelleri arasında en çok tecih edilen model olup birçok aile bu ev finansman modeli ile ev sahibi olmuştur. Ev alma düşüncesinde olan kişilerin bir araya gelip bir grup oluşturdukları bu sistemde kişiler her ay belli bir taksit ödemesi yaparlar.

Her ay gruptaki bir kişi ev sahibi olur. Hem kısa sürede ev sahibi olabilme açısından hem de bütçeye uygun taksitlerle ev sahibi olabilme açısından Yaşamevim’in ev finansman modelleri tercih edilmektedir. Ev sahibi olmayı isteyen kişiler Yaşamevim’in ev finansman modelleri ile ev almak için bir araya gelerek güzel bir sinerji oluştururlar.

Yaşamevim Giriş

Evrak hazırlama süreci ve formaliteler olmadan Yaşamevim’in ev alma modellerinden birine giriş yapılabilir, kimlik belgesi giriş için yeterlidir.

Yaşamevim Hesaplama

Ev almaya karar veren kişi ne kadar değerde ev alacağını ve peşinatlı ya da peşinatsız ev alacağına karar verip Yaşamevim konut danışmaları tarafından kendisine bir ödeme planı hazırlanır. Bütçesine uygun ödeyebileceği taksit tutarları ile hazırlanan ödeme planı ile kişi kendisine uygun olan modele giriş yapar. Yaşamevim ve Evim Evim profesyonel ve uzman finansal danışmalar ev alacak kişilere uygun finansman modeli konusunda yardımcı olmaktadırlar.

Yaşamevim Kampanyalar

Yaşamevim faizsiz, kredisiz ve peşinatsız ev alacak olan kişilere farklı dönemlerde hazırladığı kampanyalarla ekstra fırsatlar da sunmaktadır. Kuruluş yıl dönümü başta olmak üzere özel tarihlerde yapılan bu kampanyalar ile hem ev sahibi olan kişi sayısı artmakta hem de konut piyasası hareketlenmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam