Tasarruf Yaparak Ev Almak

Günümüzde pek çok kişi belli bir birikim yapabilmenin hesaplarını yapar. Ancak belli bir birikim yapmak çoğu insan için hiçte kolay olmamaktadır. Her ay bütçemizden belirli bir miktar biriktirebilme hesapları yapsak da her ay bütçemizden belli bir miktar her zaman ayıramayabiliyoruz. Bu yüzden de çoğu kişi yıllarca hayalini kurduğu ev almak ya da araba almak gibi hayallerini ertelemek zorunda kalabiliyor.

Katılımevim ile birikim yapmak artık daha kolay. Böylece yıllarca hayalini kurduğumuz araba ya da evi kira öder gibi daha kolay bir şekilde satın alabiliriz. Böylece faizsiz ev kredisi kolaylığı ile ev sahibi olmak isteyen kişiler ev sahibi olabilmektedir. Yine ev ya da araba almak için peşinatı olmayan kişilerde peşinatsız ev ya da araba hayallerine kavuşabilmektedir.

Katılımevim Nedir?

Yıllarca hayalini kurduğunuz ev ya da arabayı alabilme imkanı sağlayan Katılımevim ile faizsiz ev ve araba satın alabilirsiniz. Katılımevim ev ya da araba satın almak isteyen kişiler için çok önemli bir şirkettir. Çünkü Katılımevim ev sahibi olmak ya da araba almak isteyen kişilere durumlarına göre ödemelerine çözümler üretmeye çalışır. Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen taksitli ödeme planları ile faizsiz konut kredisi ile ev almayı düşünen kişilerin de en çok tercih ettiği şirketler arasında bulunmaktadır.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim’in sahibi Serdar Turhan’dır. Serdar Turhan şuanda da Katılımevim’in yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim’in  3 çeşit Katılım Modelleri bulunmaktadır. Taksitle araba ya da ev almak isteyen kişiler bu yöntemle hayallerine kavuşabilmektedir.

Katılımevim Katılım Şartları Nelerdir?

Katılımevim toplumun sadece belli bir kesimine hitap etmez, her kesime hitap etmektedir.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Ödeme şartlarını ve süresini kendi bütçenize uygun olarak sizin belirlediğiniz şekilde bir ödeme planı oluşturulmaktadır.

Katılımevim Araba

Katılımevim otomobil konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. Taksitle ve senetle araba sahibi olmak isteyen müşterileri için de ayrıca ödeme planları oluşturan Katılımevim müşterilerine vadesiz, peşinatsız ve faizsiz hizmet sağlamaktadır. Vadeli araba satın almak istemeyen kişilerde böylece araba sahibi olabilmektedir.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim’nin şuanda bir çok kentte şubesi bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam