Tasarruf A.Ş.

Günümüzde pek çok kişi belli bir birikim yapabilmenin hesaplarını yapar. Ancak belli bir birikim yapmak çoğu insan için hiçte kolay olmamaktadır. Her ay bütçemizden belirli bir miktar biriktirebilme hesapları yapsak da her ay bütçemizden belli bir miktar her zaman ayıramayabiliyoruz. Bu yüzden de çoğu kişi yıllarca hayalini kurduğu ev almak ya da araba almak gibi hayallerini ertelemek zorunda kalabiliyor.

Tasarruf A.Ş. ile birikim yapmak artık daha kolay. Böylece yıllarca hayalini kurduğumuz araba ya da evi kira öder gibi daha kolay bir şekilde satın alabiliriz. Böylece faizsiz ev kredisi kolaylığı ile ev sahibi olmak isteyen kişiler ev sahibi olabilmektedir. Yine ev ya da araba almak için peşinatı olmayan kişilerde peşinatsız ev ya da araba hayallerine kavuşabilmektedir.

Tasarruf A.Ş. Nedir?

Yıllarca hayalini kurduğunuz ev ya da arabayı alabilme imkanı sağlayan Tasarruf A.Ş. ile faizsiz ev ve araba satın alabilirsiniz. Tasarruf A.Ş. ev ya da araba satın almak isteyen kişiler için çok önemli bir şirkettir. Çünkü Tasarruf A.Ş ev sahibi olmak ya da araba almak isteyen kişilere durumlarına göre ödemelerine çözümler üretmeye çalışır. Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen taksitli ödeme planları ile faizsiz konut kredisi ile ev almayı düşünen kişilerin de en çok tercih ettiği şirketler arasında bulunmaktadır.

Tasarruf A.Ş. Kimin?

Tasarruf A.Ş.nin sahibi Nimetullah Narman’dır. Nimetullah Narman şuanda da Tasarruf A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

Tasarruf A.Ş. Yöntemleri

Tasarruf A.Ş.nin bireysel tasarruf planı ve grup tasarruf planları bulunmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere bireysel tasarruf planına bireysel olarak, grup tasarrufu planlarına da grup olarak katılım sağlanmaktadır. Taksitle araba ya da ev almak isteyen kişiler bu yöntemle hayallerine kavuşabilmektedir.

Tasarruf A.Ş. Katılım Şartları Nelerdir?

Tasarruf A.Ş. toplumun sadece belli bir kesimine hitap etmez, her kesime hitap etmektedir.

Tasarruf A.Ş. Örnek Hesaplama Tablosu

Ödeme şartlarını ve süresini kendi bütçenize uygun olarak sizin belirlediğiniz şekilde bir ödeme planı oluşturulmaktadır.

Tasarruf A.Ş. Araba

Tasarruf A.Ş. otomobil konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. Taksitle ve senetle araba sahibi olmak isteyen müşterileri için de ayrıca ödeme planları oluşturan Tasarruf A.Ş müşterilerine vadesiz, peşinatsız ve faizsiz hizmet sağlamaktadır. Vadeli araba satın almak istemeyen kişilerde böylece araba sahibi olabilmektedir.

Tasarruf A.Ş. Şubeleri

Tasarruf A.Ş’nin şuanda yalnızca iki şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler de Altunizade ve Şirinevler’dedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam