Taksitle araba sahibi olmak için kaçırılmayacak fırsatlar

Türkiye şartlarında her geçen gün ev sahibi ve araç almanın zorlaşması ile Katılımevim dar gelirlileri hedeflerine kısa sürede ulaştırmak amacı ile çalışmalarına devam etmektedir. Katılımevim hizmet verdiği bu sektöre bambaşka yeni dokunuşlarda ekleyerek taksitle araba ve kira öder gibi ev sahibi olabilmenin yolunu açmaktadır.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim ev almak isteyene ve hiç birikimi olmasa da vadeli araç almak isteyenlere finansman sağlayan bir kuruluştur. Katılımevim sadece insanların hayallerine kavuşmaları için yol gösteren ve asla para satışı yapmayan ve faiz uygulaması yapmayan bir kuruluştur.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim bu sektörde varlığını her manada rakiplerine hissettiren oldukça güçlü ve yoğun ilgi gören bir firmadır. Peşinatsız ev almak isteyenlerin akın akın koştuğu firma senetle araba almak isteyenlerin de ilk tercihlerinde yer almaktadır.

Katılımevim Serdar Turhan tarafından kurulan kuruluşudur.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim müşterileri için 3 farklı katılım modeli ile hizmet vermektedir.

Katılımevim Katılım Şartları Nelerdir?

Katılımevim ailesine katılarak faizsiz ev ve arabanızı kolayca ve küçük ödemeler ile alabilirsiniz. Katılımevim kampanyalarından yararlanmak ve yöntemlerine dahil olmak için sadece Türk vatandaşı olmanı ve kimliğiniz ile herhangi bir şubeye başvurmanız yeterlidir.

Katılımevim Örnek Hesaplaması

Ev almak için bir banlaya gittiğinizde faizsiz konut kredisi olmadığını ve anapara kadar da faiz ödemesi yapmak zorunda olduğunuzu görürsünüz. Ancak Katılımevim ailesinde amaç sadece hayallerin gerçekleşmesi olduğu için faizsiz ev kredisi öder gibi küçük ve dilediğiniz miktarda ödeme yapmanız mümkündür.

Katılımevim Araba

Katılımevim müşterilerini sıcacık yuvalarına kavuştururken aynı zamanda araba sahibi olmaları içinde çeşitli kampanyalar düzenlemekte ve yine bütçeleri yormadan araba sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet vermektedir. Size en yakın şubeler için internet sitesini ziyaret ediniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam