TAKSİTLE ARABA SATIN ALMA

Araba sahibi olmak, günümüz şartları düşünüldüğünde çok gerekli bir ihtiyaçtır. Hele ki çocukları okula yetiştirmek, ardından işe yetişmek zorundaysak araba olmazsa olmazdır. Ancak biliyoruz ki, araba sahibi olmak ödenecek peşinatlar ve yüksek taksitler ile bazen çok mümkün olmuyor. Ancak taksitle araba alma yöntemleri ile birlikte, peşinatsız senetle araba almak mümkün. Alıcılar için pek çok kolaylık sağlayan firmalar bulmak artık daha kolay. Galeriden senetle araba almak da bu yöntemlerden bir tanesi. Böylece küçük taksitler ödeyerek ve bazen peşinat da ödemeden araba sahibi olmak çok kolay. Bu sayede bütçenizi yormadan, aradığınız konfora ulaşmak hiç de zor değil.

TAKSİTLE 2. EL ARABA

Sıfır arabalar, bazen bütçemizin çok üzerinde kalabiliyor. Ancak ikinci el araba almak için de ödenecek tutarı tek seferde satıcıya ödemek durumunda kalıyoruz. İkinci el araba alırken de taksitle araba almak şüphesiz ki alıcı için büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Eskiden tabi ki bu mümkün değildi. Ancak artık taksitle 2. El araba almak da mümkün hale geldi. Böylece bütçemize en uygun arabayı, ikinci el olsa bile taksitlendirerek alma şansımız olmuş oldu. Tabi ki bu alıcılar için çok büyük avantajları da beraberinde getiriyor. Çünkü, ikinci el araba için tek seferde aracın bedelinin tamamını ödemek yerine küçük taksitler ile bütçeyi yormadan araç sahibi olmak ulaşılabilir bir imkan haline geldi.

FAİZ ÖDEMEDEN ARABA SAHİBİ OLMAK

Araba sahibi olmak herkesin büyük kolaylıklara ulaştığı ve sahip olmak istediği bir hayal olsa da çoğu alıcı için faizler fazlasıyla göz korkutucu olabiliyor. Taksitle araba sahibi olmak isteyen alıcılar, tutarın taksitlendirilmesinden dolayı ödenen faizler yüzünden araba hayallerini ertelemek durumunda kalabiliyor. Tutar ne kadar taksitlenirse, ödenen faiz de o kadar yüksek oluyordu. Ancak artık alıcılar bu hayallerini ertelemek zorunda değiller. Çünkü araba faizsiz kredi seçenekleri ile, alıcılar faiz ödemeden kredi çekerek taksitlerini anapara üzerinden ödeyebiliyorlar. Bu sayede hem ödenen tutar azalarak alıcının cebini yakmaktan uzaklaşıyor hem de pek çok alıcının faizler yüzünden ertelemek zorunda kaldığı araba sahibi olma hayallerinin önünü açıyor.

katilimevim-sabit-reklam