Taksitle araba fiyatları temmuz ayında ne kadar?

Yılın yorgunluğunu gezerek ve tatil beldelerine kendi arabalarıyla giderek çıkarmak isteyenler taksitle araba nasıl alınır sorusunun cevabını bulmak isterler. Tatile toplu taşıma araçları ile gitmek mümkündür. Fakat toplu taşıma araçları insanları belirli saatlerle sınırlandırmaktadır. Bundan dolayı taksitle araba almak daha özgürce olmaktadır. Ekonomik koşullarda Taksitle araba almak istiyorum diyenler alışverişi yapacağı aylara dikkat etmelidir.

Bayram tatillerinin yaza denk gelmesi, seyahatlerin daha yoğun yapıldığı mevsim olmasından dolayı yaz aylarında araba satışlarına olan talep artmaktadır. Talep artınca taksitle araba fiyatları da artar. Bundan dolayıdır ki yaz aylarında araç fiyatlarında ciddi manada artış gözlenir. Artan araç fiyatlarını daha ekonomik hale getiren bazı kurum ve kuruluşları takip ederek fırsatlarından faydalanmak gerekir.

Temmuz Ayında Sıfır Araba Almak

Araç almak planları yapanların büyük çoğunluğu taksitle araba sıfır olarak almak isterler. Yaz aylarında yani Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında araba fiyatları oldukça yüksektir. Taksitle araba sahibi olmak istiyorum ve aracın sıfır olmasını istiyorum diyenler Kasım ve Aralık aylarındaki kampanyaları çok dikkatli takip etmelidir. Markalar yıl sonunda kampanyalar yaparak firmanın belirlediği sayıdaki araç satışına ulaşmayı hedefler.

Markaların bayisinden almak yerine bazı kişiler taksitle araba alma için galerilerin sunduğu fırsatlarını değerlendirir. Galerilerin büyük çoğunluğu araçları senetle satmaktadır. Senetle araba alındığında aracın piyasadaki fiyatından daha yüksek ödeneceği unutulmamalıdır. Çünkü galeriler senetle yapılan alışverişte kendilerine ait olan kar oranını da katmaktadır.

Temmuz Ayında İkinci El Araç Almak

Kış ayı boyunca yorulan insanlar taksitle araba alarak gönüllerince gezmek isterler. Bunu yaparken kendilerini maddi olarak sıkıntıya sokmayacak bir yol ararlar. Sıfır araçların fiyatı ikinci ellere göre oldukça yüksektir. Bankadan taşıt kredisi ile alınan ikinci el arabaların fiyatları maalesef ki artmaktadır. Faiz ödeyerek ikinci el araç almak yerine üzerine biraz daha koyup Faizsiz araba fırsatları ile sıfır almak daha makuldür. Faizsiz işlem yapan katılım bankaları bunun için güzel imkanlar sunmaktadır. Fakat katılım bankaları bile taşıt kredisi verirken peşinat talep etmektedir. Peşinatsız, faizsiz ve taksitle işlem yapan yardımlaşmaya dayalı kurumlar vardır. Bu kurumların sunduğu hizmetin kaliteli ve güvenli olmasından dolayı her geçen gün sayıları artmaktadır.

katilimevim-sabit-reklam