Taksitle Araba Alma Fırsatları

Herkes için taksitle araba alma fırsatları söz konusu olduğunda oldukça cazip seçenekler karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde ev veya araba almak için çok çaba sarf etmek gerekmektedir. Gelişen ve büyüyen çevre nedeni ile araba artık lüks değil zorunlu ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak araba almak için bankaları tercih ederek taksitle araba almak istiyorum diyenler faizler ve peşinat ile karşı karşıya kalmaktadır. Eğer peşinatınız yok ise ödeyeceğiniz taksitler çok artacağı için bırakın aracınızın keyfini çıkarmayı yaşamsal faaliyetleriniz için bile bütçeniz kalamayabiliyor.

Bu nedenler de çoğu zaman hayalleri ertelemeye neden olmaktadır. Size taksitle araba almak gibi bir kolaylık sunacak ve peşinat istemeden sizin ödeyeceğiniz miktarlar ile taksit imkanı sunan bir firma çok yakınınızda… Evet, Katılımevim size bu kolaylıkların tamamını sunmaktadır.

Uzun yıllardır müşterilerinin hayalleri ile arasındaki engelleri kaldırmak için hizmet vermektedir. Türkiye genelinde pek çok şubesi ile ve alanında uzman kadrosu ile hizmet veren firma sayesinde arabanıza kavuşmanız hayalden gerçeğe dönüşecektir. Firma sizi araba sahibi yapmak için oldukça farkı fırsatları sunmaktadır.

Taksitle Araba Alma Fırsatları

Katılımevim taksitle araba sahibi olmak düşüncesi ile gelen müşterileri için farklı fırsatları sunmaktadır. Son dönemlerde oldukça yoğun ilgi olan 490 TL taksit ile araba alma kampanyası kaçırılmayacak bir fırsat olarak karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca firma taksitlendirmeleri 12 ay ile 360 ay arasında yapmaktadır. Elbette bu aylar satın alacağınız aracın fiyatına göre ve ödene planlarınıza göre değişim gösterecektir.

Katılımevim ödeme modelleri ile de size kaçırılmayacak pek çok fırsatı sunmaktadır. Sabit ödeme modeli ile taksitleriniz artmadan aceleniz yok ise belirli bir sıraya tabi olarak aracınızı alabilirsiniz. Rahat model ile belirlediğiniz miktarda ödeme yaparak yine sıranızı bilerek ödemeleriniz yapmaya devam etmektesiniz.

Esnek ödeme modelinde ise taksitlerinizi ödemeye devam ederken elinize geçen toplu paranızı ödeyerek aracı alım sürenizi kısalmanız mümkündür. Ayrıca aracın yarısını ödemeyi tamamladığınızda anahtarı alıp gitme imkânınız bulunmaktadır. Hızlı ödeme modelinde ise arzu ettiğiniz dönemde taksitlerinizi artırıp çoğaltma imkânınız bulunmaktadır.

Mutlu Olmak İçin Katılımevim

Hayallerine kısa zamanda kavuşmak isteyen ve taksitle, senetle, faizsiz, peşinatsız araba almak için Katılımevim şubelerinden birini ziyaret etmelisiniz. Kendinizi ve bütçenizi yormadan kısa zaman içerisinde hayallerinize kavuşmanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Katılımevim¸ taksitle araba alma fırsatları konusunda iddialı bir marka olarak karşımıza çıkıyor.

katilimevim-sabit-reklam