Senetle Otomobil

Banka puanınız kötü ve kredi çekemiyorsanız, maaşınız yetmiyor ancak bir arabam olsun diyor iseniz sizlere kolaylık sağlıyor senetle araba veriyoruz. Otomobil almanın en kolay yolu senetle araba almak; ödeme gücünüze göre senetle vade yaparak taksitle araba sahibi olmanız sağlanır. Düşük peşinat alınır ve senetler satın alan kişinin üzerine yapılır. Kefilsiz bir şekilde araç sahibi olabilirsiniz.

Rehinli satış mülkiyeti muhafaza şekli ile yapılıp senetler ödendikten sonra mevcut rehin kaldırılır.  Kredili ürünler kullanmanıza gerek kalmaz. Ana parayla başa baş faiz ödemenize gerek kalmadan faizsiz araba imkanından yararlanın. Taksitlere bölünerek sizleri yormadan ödeme imkanınıza göre sizleri araç sahibi yapıyoruz. Senetle otomobil kampanyalarına bir göz atın ve aracınıza kavuşun.

Hayalinizdeki Araca Kavuşun

Bir evim bir arabam olsun diyenlerdenseniz kefilsiz, borçsuz, banka kredisiz, kredi kartsız araba almak artık hayal değil. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve aracınıza kavuşmak için senetli araba alımı en iyi seçenekler arasındadır. İstediğiniz araba modelleri bünyemizde kampanyalarla mevcut. İhtiyacınıza uygun, zevkinize, tarzınıza göre aracınızı seçin. Ödeme miktarı tercihinize ve kesenize bağlı olarak senetle araba alabilirsiniz. Siz sadece aracınızı beğenin, modelini seçin, teknik özelliklerini fiyatını değerlendirin ödeme kısmını düşünmeyin. Bankalarda sıra beklemeyin, borç aramayın, kefil aramayın, yüksek peşinat ödenecek diye endişe yapmayın. Bütçenizi gözden geçirin ve ödeyeceğiniz miktarlar üzerinden taksitle araba almanın kolaylığını yaşayın.

Ödeme Kolaylığı

Peşin param yok vadeli araba almak istiyorum diyorsanız, faizsiz araba nasıl alırım diye düşünüp endişeleniyorsanız, bir arabam olsun ama nasıl olacak diye düşünüp duruyorsanız doğru yerdesiniz. Faizsiz taksitle araba almak için muhteşem araba kampanyaları fırsatından yararlanın. Taksitle araba almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Senetle araba alma fırsatından yararlanın ve taksitle ödeyin.

Taksitleri ödeme gücünüze göre siz ayarlayın. Faizsiz araba almak artık hayal değil. Bankalara faizli krediler ödeyerek bütçenizi yıllarca bağlamayın. Faizsiz bir şekilde otomobil kampanyalarından yararlanın ve sıfır araba kampanyaları fırsatlarını kaçırmayın. Düşük peşinat imkanından yararlanın ve bütçenizi yormayın. Araba alırken diğer hayallerinizi ertelemek zorunda kalmayın diye sizlere özel sunulan fırsatları ve sizlere göre ayarlanan ödeme kolaylıklarını değerlendirin. Hayalinizdeki araca kavuşun.

katilimevim-sabit-reklam