Senetle Araba Alımında Yapılan İşlemler

Birikim yapmadan, peşinat ödemeden araba sahibi olmak isteyenler bunu nasıl başaracaklarını bilememektedir. Çünkü bankalar senetle araba satışı yapmamaktadır. Bankaların genel çalışma prensibinde arabanızı alırken faiz ödemesi yapmanız gerekir belirli bir miktar peşinatınız olmalıdır. Eğer peşinatınız yok ise ödeyeceğiniz taksit miktarları çok artmaktadır. Ayrıca aracınız ödemesi bitene kadar ipotekli olabilmektedir. Şayet araba alacaksanız; senetle araba alımında yapılan işlemler hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Tüm bunlar ile uğraşmak istemeyen kişiler araç alımından vazgeçmekte veya uzun yıllar birikim yaparak hayallerinin çok altında araçları satın almak zorunda kalmaktadır. Taksitle araba alma faizsiz ve çok daha kolay olsaydı diye içinden geçiren pek çok kişi bu hayallerine kavuşmak için Katılımevim şubelerinin yolunu tutmaktadır.

Katılımevim uzun yıllardır taksitle, senetle, peşinatsız şekilde araba almak isteyen müşterilerine yardımcı olmaktadır. Yapmanız gereken tek şey size en yakın şubeye gitmek olacaktır. Katılımevim Türkiye genelinde şubeleri olan ve müşterilerini hayallerine kavuşturmak için kar ve faiz amacı gütmeyen güvenilir firmalardan biridir. Gönül rahatlığı ile firmanın size sunmuş olduğu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. Sizde Katılımevim’in binlerce mutlu müşterisinden biri olmak için acele etmelisiniz. Zira şubelerde boş yer bulmanız zor olabilir.

Senetle Araba Alımında Yapılan İşlemler

Senetle araba almak için yapılan işlemler diye elinize bir evrak listesi verilmemektedir. Sizden gelir belgesi, bordo, mal varlığı göstergesi vs hiçbir şey talep edilmemektedir. Sadece kimliğinizi alarak şubeye gitmeniz yeterlidir. Taksitle araba almak istediğinizi şubelerde bulunan uzman kişiler ile paylaştığınız zaman sizin için en doğru seçenekler belirlenerek gereken sunum yapılmaktadır.

Katılımevim müşterileri için şubelere gelirken bir kimlik ve hayalleri yeterlidir. Size özel düzenlenecek veya firmanın hâli hazırda sunmuş olduğu ödeme modelleri ile hemen hayallerinize kavuşacaksınız. Katılımevim müşterilerinden belirli bir miktar katılım ücreti dışında hiçbir ödeme, faiz vs talep edilmemektedir.

Katılımevim Sizin İçin Var

Katılımevim müşterilerinin hayal ettiği ev ve arabalara kolayca ulaşmasını sağlamak adına hizmet vermektedir. Bu nedenle asla sürprizler ile karşılaşmamaktasınız. Size sunulan sabit, hızlı, esnek ve rahat ödeme modelleri ile hemen aracınıza kavuşacaksınız. Hayat akıp giderken yok olup giden hayallerinizin peşinden bakıp kalmak yerine taksitle araba alarak hayatı yaşamaya hemen şimdi başlayabilirsiniz. Böylece senetle araba alımında yapılan işlemler hakkında Katılımevim sayesinde bilgi edinebilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam