Senetle Araba Alımında Peşinat Ödemenin Avantajları

Bankaların faizleri, otomobil galerilerinin yüksek fiyatları ile uğraşmak istemeyen pek çok kişi belirli bir birikim yapmaya veya hayal ettiği aracın çok daha altında bir model almak zorunda kalabiliyor. Senetle araba almak istediğiniz zaman da ise galerilerin ağına düşerek üç liralık arabayı beş liraya almak zorunda kalıyorsunuz. Ayrıca güvenmediğiniz bir yerde senetlerinizin olması oldukça tedirgin edici bir durumdur. Şimdi senetle araba alımında peşinat ödemenin avantajları hakkında ayrıntılı bir araştırma yapalım.

İnsanların hayallerine kavuşması için ve taksitle araba almak isteyen kişiler için Katılımevim’in sunduğu fırsatları çok iyi değerlendirmelisiniz. Firma uzun yıllardır faizsiz ev ve araba almak isteyen müşterilerine aracılık etmektedir. Senet ile araba almak isteyen kişilerin firmaya ait olan yüzlerce şubeden birini tercih etmesi sürpriz olmamaktadır.

Senetle Araba Alımında Peşinat Ödemenin Avantajları

Katılımevim müşterilerine sunduğu peşinatsız, senetle ve taksitle araba alma seçenekleri arasında sizin içinde uygun olan biri mutlaka bulunmaktadır. Firma sizin bütçenize göre uygun ödeme planları düzenleyerek bütçenizi hiç yormadan araç sahibi olmanızı sağlamaktadır. Firma müşterileri için bazı ödeme modellerini kullanmaktadır. Bunlar;

  • Sabit ödeme modeli: bu model acelesi olmayan ve küçük taksitler ile sırasını beklemek isteyen müşteriler içindir.
  • Esnek ödeme: taksitlerinizi öderken toplu bir ödeme yapmanız durumunda eğer yarısını tamamlamış iseniz aracınızı hemen alabilirsiniz.
  • Rahat ödeme modeli: bu modelde kendi belirlediğiniz miktarda taksitler ödeyerek bir sıraya tabi olarak aracınızı almaktasınız.
  • Hızlı modelde ise, bütçenizin uygun olduğu zamanlarda ödemelerinizi artırarak aracınızı almaktasınız.

Senetle araba almak istediğinizde belirli bir peşinat ödemek istediğiniz zaman bu sizi sıralamada öne geçirmekte ve eğer ödediğiniz miktar yeterli ise hemen aracı teslim alma şansınız bulunmaktadır. Bu nedenle peşinatınızın olması her zaman büyük avantajdır. Taksitle araba alanlar kervanına katılmak için acele ediniz.

Şubeleri Ziyaret Edin

Katılımevim Türkiye genelinde şubeleri ile hizmet vermektedir. Size en yakın şubeyi ziyaret ederek taksitle araba sahibinden veya sıfır nasıl alınır çok daha detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Siz hayallerinizden ve bütçenizden bahsedin kalanını alanında uzman kadrosu ile hizmet veren Katılımevim’e bırakınız. Böylece senetle araba alımında peşinat ödemenin avantajları ve fırsatlarından yararlanınız.

katilimevim-sabit-reklam