Sahibinden Satılık 2.El Araba Fiyatları

Araba sahibi olmak modern çağın en büyük ihtiyaçlarından biridir. Mesafeler ne kadar kısalmış olsa da bir yere gidebilmek için özellikle metropollerde araç gereklilik olmaktadır. Sıfır araba fiyatları oldukça yükseldiği için pek çok kişi tercihini ikinci elden yana kullanmaktadır. İkinci el araba fiyatları ise marka, galeri veya sahibinden olmalarına göre oldukça değişkenlik göstermektedir.

Seçeneğiniz ikinci el ise sahibinden satılık arabalar araştırmanıza hemen başlamalısınız. Hatta ülkece oldukça çok sevdiğimiz araba pazarlarına giderek tek tek belirlediğiniz markaları yakından görmelisiniz. Bu tarz pazarlarda satılık araba oldukça fazla olduğu için mutlaka beğeninize hitap eden bir seçenek bulabilirsiniz.

Bunun yanı sıra gelişen teknolojiden faydalanmak istediğiniz zaman çok sayıda sahibinden satılık araba seçeneğini bir arada sunan internet sitelerini de ziyaret edebilirsiniz. Elbette araç almak için ödeme yapmanız gerekmektedir. Kredi kullanacak iseniz ikinci el oto için bazı özel uygulamaların olduğunu ve faiz ödemesi yapacağınızı asla unutmamalısınız.

Farklı bir seçenek olarak ise son zamanlarda oldukça fazla ilgi gören finansörlerden birini tercih ederek çok daha uygun koşullar ile kendi aracınızın sahibi olabilirsiniz.

2.El Araç Alırken Dikkat

2.el araba alırken özellikle aracı bir servise götürerek baştan aşağıya baktırmalısınız. Araç çalıntı mı? Şasi numarası ile ruhsata işli numaralar eşleşiyor mu? Kazalı mı? Kaydı var mı? Tüm bu sorulara cevap bulduktan sonra anlaşma yoluna gitmelisiniz. Sahibinden otomobil aldığınıza göre aklınızda olan tüm soruların cevaplarını almaya çalışmalısınız.

Sizin için geri kalan tün sorunları uzun zamandır ülkemizde hizmet veren Katılımevim ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Siz istediğiniz arabayı alırken gerekli finanse işlemleri firma tarafından yapılmaktadır. Çünkü firmanın amacı faiz, para satma vs değildir. Sadece kişilerin hayallerine kavuşması için aracılık etmektedir.

Katılımevim İle Araba Almak

Katılımevim ile faizsiz araba alabilirsiniz. Sizinle aynı şartları taşıyan kişiler ile bir araya gelmenizi sağlayan firma size peşinatsız araba alma şansını sunmaktadır. Üstelik ödemelerinizi kendiniz belirliyorsunuz. Firma sizin için sadece uygun bir ödeme planı düzenleyerek araba almanızı sağlıyor. Üstelik marka, model vs sınırlamaları olmadan taksitle araba almanın keyfini yaşayabiliyorsunuz. Taksitlerinizi öderken asla zorlanmayacağınız içinde arabanızın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

 

katilimevim-sabit-reklam