Sahibinden Araba Alırken Dikkat! Kasko Sigortası

Araç sahibi olmak kesinlikle günümüzde gerekliliktir. Toplu taşımlarda vakit kaybetmeden kendi aracının konforunu yaşamak herkesin hakkıdır. Ancak son zamanlarda sıfır araba fiyatları oldukça yükseldiği için pek çok kişi tercihlerini ikinci el arabadan yana kullanmaktadır. Özellikle sahibinden satılık arabalar çok daha fazla ilgi görmektedir.

Kişiler ikinci el araba alırken araç hakkında kazası olup olmadığına araç şasi numarasını yazarak bir kısa mesaj ile ulaşabiliyor. Ancak akıllı geçinen pek çok kişi kasko sigortasının artışını önlemek maçı ile aracın kaza kaydını açtırmadan yaptırabilmektedir. Bu nedenle ikinci el oto için bilindik ve güvenilir servislere gidilerek usta tarafından gerekli tüm kontroller yapılmalıdır. Bu sayede en küçük lokal boyların bile yerlerini öğrenebilirsiniz.

Araç hakkında her şeyi sormayı ihmal etmeyin. Sahibinden satılık araba alıyor iseniz gündüz aracı görün ve test sürüşüne çıkın. Bu sayede araç hakkında çok daha fazla bilgi edinmiş olursunuz. Arabanızı almak için birikim yapmış iseniz nakit ödeme ile hemen aracı alabilirsiniz. Farklı seçeneklerde ise banka kredilerini ve son zamanlarda sıkça dikkat çeken finansörleri tercih edebilirsiniz.

İkinci El Araba Almak

Son zamanlarda herkes faiz ödemekten kaçınmaktadır. Çünkü bankalardan kredi kullandığınız zaman direkt olarak faizleri de ödemeyi kabul etmektesiniz. Üstelik bu ödemeler boşuna yapılmaktadır. Bu nedenle son zamanların yeni gözdesi finansörler ile çalışmak olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde en çok tercih edilen finansör ise Katılımevim olarak herkesçe bilinmektedir.

Aklınıza var olan sahibinden otomobil alma fikri için kesinlikle en iyi seçenek Katılımevim olmaktadır. Çünkü firma size faizsiz araba alma şansını sunmaktadır. Üstelik marka, model vs sınırlaması olmadan istediğiniz araba sizin olabiliyor. Gelir durumunuz ne olursa olsun faiz ödemeden taksitle araba alabiliyorsunuz.

Katılımevim Güvencesi

Katılımevim insanların hayallerine kavuşması için aracılık eden bir firmadır. Bu nedenle cebinizde hiç paranız olmasa bile peşinatsız araba alabilir ve kendi belirlediğiniz taksitler ile ödemeleriniz yapabilirsiniz. Firmanın uzaman ekibi sizin için özel ödeme planları düzenleyerek sizi en uygun sisteme dâhil ederek hayallerinize kavuşmanızı sağlamaktadır. Üstelik taksitleri öderken zorlanmadığınız için arabanızı kullanmanın keyfini rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam