Peşinatsız senetle araba kampanyaları

Artan döviz kuru nedeniyle araba fiyatları geçen yıllara oranla çok fazla yükseldi. Bu durum taksitle araba almak isteyenleri hatta nakit parayla araba almak isteyenleri büyük oranda etkiledi. Kefilsiz, senetle araba almak için güvenilir ve kurumsal marka haline gelmiş galerilere başvurulabilir. Galeriler müşterilerine senet karşılığında araç satmaktadır. Senet mevzusu karşılıklı güven olduğunda oldukça rahat ve kolay bir yoldur.

Galeri aracını güvence altına almak için noter aracılığı ile rehin aldırır. Şayet müşteri aracın taksitlerini ödemezse araca el koyma hakkına sahip olur. Senetle araç sahibi olmanın riskli bir durumu vardır. O da şayet zamanında ödeme yapılmazsa daha önceki ödemeler yok sayılarak araca el konulmasıdır. Bu durumda müşterinin hak iddia edebilmesi için kurumsallaşmış galerileri tercih etmesi önemlidir.

Kredisiz Araba Nasıl Alınır?

Ülkemizdeki bankalar hem konut hem de taşıt kredisi verme konusunda çok sıkı şartlar taşımaktadır. Yükselen konut ve taşıt fiyatlarına, faiz oranları da eklenince kredi almak sıkıntı verici bir hal almaktadır. Kiradan kurtulmak, aracın rahatlığını sürmek için faizsiz fırsatlar değerlendirilmelidir. Kredisiz ev ve araba almak faizsiz firmalara dahil olmakla mümkün olabilir.

Faizsiz firmalar altın günü mantığı ile hizmet vermektedir. Altın gününde nasıl ki her ay bir kişiye toplu para veriliyorsa aynı düşünce bu firmalar için de geçerlidir. Ödeyeceği toplu miktar noter huzurunda çekilen kura ile belirlenen kişiye teslim edilir. Böylece kurada çıkan kişi yardımlaşma yöntemiyle peşinatsız ev veya araba sahibi olur.

Peşinatsız Senetle Araba Almak 2019

Keşke herkesin elinde gönlünden geçen arabayı alacak kadar nakit parası olsa. Ne yazık ki yaşam koşulları buna müsaade etmemektedir. Günümüzde peşinatsız araba almak bile oldukça zor. Kredi veren bankalar peşinatsız asla işlem yapmamaktadır. Fakat senetle işlem yapan galerilerde durum biraz farklı olabilir. Satıcı ile anlaşıldığı müddetçe peşinat verilmeyebilir. Yalnız peşinat verildiği zaman diğer taksitlerin daha hafif olacağını unutmamak gerekir.

Faiz, geri öderken müşteriye ekstra yük yükler. Bu yükü yüklenmek istemeyenler faizsiz araba almanın yollarını araştırır. Galeriden senetle araç alındığında faiz yine ödenir. Şöyle ki; galeri kişi için kendi adıyla bankadan yine kredi çeker. Kredi faizinin üzerine yüzde ikilik kendi hakkını da koyarak müşterinin ödemelerine dahil eder.

katilimevim-sabit-reklam