Katılımevim ile peşinatsız ev alma imkanı

Yüzlerce insanın hayali emeklerinin karşılığını alarak ev almak ve kira yükünden kurtulmaktır. Bunun için pek çok farklı yöntem bulunsa da birikimi olmayanlar için peşinatsız ev imkanına rastlamak oldukça zordur. Ancak Katılımevim insanlara bu fırsatı sunarak, peşinat olmadan hem de vade farklı gibi farklar olmadan ev almayı mümkün kılıyor.

Katılımevim Nedir?

Türkiye’nin herhangi bir ilinden ev sahibi olmak için başvuruların yapılabildiği bir kurum olan Katılımevim, taksitle ev almak isteyenlere hizmet vermektedir. Sıfır ya da 2. el herhangi bir ev için kullanılabilir. Ayrıca taksit miktarını müşteri kendisi belirlemektedir.

Katılımevim Kimin?

Alınmak istenen gayrimenkul ya da araba Türkiye’nin neresinde olursa olsun farklı yöntemler kullanılarak alınabilmektedir. Evde olduğu gibi taksitle araba almak için de Katılımevim yeterli olmaktadır. Teslim tarihinde ev ekspertize tabi tutularak siz ve fon katılımcıları için risk arz eden bir durum yoksa tapu sahibi olunabilir.

Katılımevim Yöntemleri

Farklı gelir grubu ve ihtiyaç ve isteklere göre şekillenen ev alma yöntemlerinde esas olan bedelin, kira öder gibi taksitlendirilerek gerçekleştirilmesidir. Mesela senetle araba alma yönteminde araba alınır ve bekletilirken ya da kullanılır durumdayken senetler taksitlerle ödenir. Üç farklı fon bulunmaktadır.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

On sekiz yaş üstü her vatandaşın yararlanabileceği bir sistem kuran Katılımevim’de gelir düzeyinin önemi yoktur. Ödeme planları gelir üzerinden istenilen kampanya ile ilerlemekte ve faizsiz ev kredisi verilebilmektedir.

Katılımevim Örnek Hesaplaması

Tamamen faizsiz konut kredisi yapısı üzerine kurulmuş olan sistemde, katılımcılardan araba ve gayrimenkul bedeli üzerinden fon katılım bedeli dışında ek bir ödeme talebi olmamaktadır. Ek maliyet bulunmamakta ve bu sözleşmede de yer almaktadır. 

Katılımevim Araba

Peşinat olmadan da yararlanabilecek kampanyalar olmakla birlikte, peşinat verildiğinde vade ve teslim seçenekleri göz önüne alındığında daha büyük bir avantaj sağlamaktadır. Otomobil alırken de vadeli araba seçeneği kullanılması da avantajlı bir alternatiftir. Diğer taraftan ev alma sırası geldiğinde ek bir bekletilme yaşanmadan işlemler yapılır.

Katılımevim Şubeler

Katılımevim İstanbul’un ilçeleri başta olmak üzere, farklı şehirlerde faaliyet göstermektedir. Ankara, İzmir, Kayseri, Bursa, Konya, Adana, Samsun, Denizli, Gaziantep, Trabzon, Malatya illerinde şubeler bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam