Peşinatsız araba sahibi olmak isteyenler için finansman seçenekleri

Kirada oturan kişiler her ay kira ödemek yerine ev taksiti ödeyip kendi evlerinde oturmanın hayalini kurmaktadırlar. Maddi birikimleri olduğu takdirde bu maddi birikimi peşinat olarak kullanıp ev alan kişiler taşıt ödemelerini daha rahat yapmaktadırlar. Maddi birikimi olmayan kişiler peşinatsız araba alma seçeneklerini araştırmaya başlarlar. Katılımevim kredisiz ve peşinatsız araba sahibi olmak isteyenler için farklı araba finansman seçenekleri sunarak bir çok kişinin kendi arabalarını almalarına aracılık etmiştir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Kredisiz, peşinatsız araba sahibi olmanın en güvenilir yolu olan Katılımevim’de her bütçeye uygun araba finansman modelleri vardır. Ev ve araba alma düşüncesinde olan kişilerin bir araya gelip bir grup oluşturdukları bu sistemde kişiler her ay belli bir taksit ödemesi yaparlar.

Ev ve araba sahibi olmayı isteyen kişiler Katılımevim’in ev ve araba finansman modelleri ile ev ve araba almak için bir araya gelerek güzel bir sinerji oluştururlar.

Katılımevim Giriş

Evrak hazırlama süreci ve formaliteler olmadan Katılımevim’in araba alma modellerinden birine giriş yapılabilir, kimlik belgesi giriş için yeterlidir.

Katılımevim Hesaplama

araba almaya karar veren kişi ne kadar değerde araba alacağını ve peşinatlı ya da peşinatsız araba alacağına karar verip Katılımevim danışmaları tarafından kendisine bir ödeme planı hazırlanır.

Katılımevim Kampanyalar

Katılımevim faizsiz, kredisiz ve peşinatsız araba alacak olan kişilere farklı dönemlerde hazırladığı kampanyalarla ekstra fırsatlar da sunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam