Sıfır Ve ikinci El Araç Alacaklar Dikkat!

Sıfır araç sahibi olmak artık çok kolaydır. İçinizi rahatlatacak araç fırsatları ile modern arabalara sahip olabilirsiniz

Faizsiz Araba Müjdesi

Günümüzde ev sahibi Otomobil sahibi olmak giderek zorlaşıyor. Otomobil fiyatlarını özellikle son dönemde ciddi manada yükselmesi araba alacakları zorluyor.

Araba Almak için En Doğru Zaman Ne Zaman?

Otomobil üretimi her geçen gün hızla devam etmektedir. Özellikle pahalı yüksek model üreten firmalar indirime girmeye başlamıştır.

İzmir’de Araba sahibi olmak

İzmir’de faizsiz, kredisiz ve peşinatsız araba almak mümkündür. Dayanışmaya dayalı, altın günü anlayışıyla hizmet veren kurumlar peşinat istemez. Kredi ve faizle işlem yapmaz. Kişi almak istediği aracın maliyetini belirler.

Adana’da Araba sahibi olmak

Son zamanlarda artan faiz oranları, bankaların aldıkları dosya ve sigorta masrafları gibi ekstralar insanları krediden uzaklaştırarak Faizsiz araba alma yöntemlerine yönlendirdi.

Toki Evleri Kiraya Verilir Mi?

Toki çekiliş yapılmakta ve kimlerin ev sahibi olmaya hak kazandığı açıklanmaktadır.

TOKİ Evleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Toki başvuru için bazı şartlar öne sürmektedir.

Kredisiz Araba Alma Şartları

Katılımevim güvencesi ile araba almak istediğinizde bütçenize uygun olarak ve farklı olarak düzenlenmiş olan pek çok ödeme şekli göreceksiniz.

Bir Arabam Olsun

Araba almak istediğimizde karşımıza birçok araba alma yöntemleri çıkıyor. Bunlar taksitle, senetle, faizsiz ya da dar gelirliler için uzun vade az taksitle araba alma gibi yöntemlerdir. Özellikle Birarabam ile vade ya da faiz farkı ödemeden dar gelirli aileler araba sahibi olabilirler
- Reklam-katilimevim-sabit-reklam

Tüm Haberler