Katılımevim, kira öder gibi yuva sahibi yapıyor

Ev almak isteyen ancak ödeme koşulları nedeni ile bu isteğini gerçekleştiremeyen kişiler için faizsiz ev, peşinatsız kolay ev sahibi olma fırsatı sunan bir sistem geldi. Bu sistemin adı Katılımevim olmaktadır. Yıllardır insanları kira öder gibi yuva sahibi yapan ve ödeme konusunda sağladığı kolaylıklarla adından söz ettiren bir sistem olarak herkesin faydalanabileceği bir yapıdadır.

Katılımevim Nedir?

Türkiye’de ve dünyada bir yeniliği başlatan Katılımevim kişinin bütçesine göre, faizsiz ve dilediği yerden gayrimenkul sahibi olmasına yardımcı olan bir sistemdir.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim, Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılımevim almak isteyen kişinin sadece ödemede sistem belirlemesi gerekir. Sistemi belirlediği takdirde herkes Katılımevim fırsatlarından yararlanabilir.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Katılımevim sisteminde 40, 60, 80, 100, 120, 160, 200 kişilik gruplar görebilirsiniz. Taksit tutarı dahil olunan gruba göre belirlenecek ve buna göre ödeme tablosu çıkarılacaktır. Kişi evini alana kadar bu sabit tutarı ödeyecektir. Ev almak aslında bu kadar basittir.

Katılımevim Araba

Katılımevim araba sistemi de tıpkı konut gibi işlemektedir. Kişi almak istediği arabayı, ödeme sistemini belirler. 20 ila 40 arasında taksit seçeneği seçilebilmektedir. Vadeli araba almak ya da senetle araba isteyenler için hayli geniş seçenekler mevcuttur. Grupta kişilerin ödemiş olduğu aylık taksit tutarı havuzda toplanır ve bu tutar ile noterde çekiliş yapılır. Çekilişle belirlenen kişiye araba alınır. Bu şekilde taksitle araba imkanından faydalanılmış olur.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim’in şube sayısı ülke genelinde bir çok ilde bulunmaktadır. Faizsiz konut kredisi için şubelerden herhangi birini telefonla arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam