Katılımevim’den Araba Almak İstiyorum Diyenlere Kampanyalar

Katılımevim, 2018 yılından beri müşterilerine taksitle araba alma imkanı sunan bir kurumdur. Dünya genelinde aktif olan Tasarrufa Dayalı Finans Sistemleri’nin ülkemizdeki versiyonlarından biridir. Kurumda, tasarruf yaparak ev, araba almak isteyen insanlar bir araya gelir. Çeşitli modeller aracılığı ile kişiler her ay birbirlerine araç veya ev alırlar. Tasarruf gruplarına dahil olan herkesin evi veya arabası alıncaya kadar ödemeler devam eder.

Annelerimizin altın günü gibi düşünün. Her ay toplanan para bir kişiye verilir. O kişi aldığı para ile ihtiyaçlarını giderir veya yatırım yapar. Bir sonraki ay diğerine derken gruptaki herkes parasını toplu olarak alınca gün biterdi. Çok karlı olduğunda annelerimiz günleri asla bitirmezler yeniden dönmeye başlarlar. Taşıt kredisi gerginliğine sokmadan araç sahibi olmayı sağladığından Katılımevim çok talep görmektedir.

Katılımevim 2020 Faizsiz Araba Kampanyaları

Araç sahibi olmak hayatı ve ulaşımı kolaylaştıran bir unsurdur. Herkes bir şekilde araç almak için çaba göstermektedir. İslami hassasiyeti olanlar veya aldığından fazla ödemek istemeyenler faizsiz sistemleri tercih eder. Katılımevim, faizsiz araba almak isteyenlere destek olmaktadır. Kişiler alacakları arabanın fiyatını, aylık ödeyeceği aylık taksitleri belirleyerek Katılımevim’in hizmetlerinden yararlanabilir.

Toplam fon tutarları ve aylık ödenecek taksit miktarı vade sayısını çıkarır. Yani 100 bin liralık araç alacak kişi aylık 2 bin 500 ödeyecekse 40 ay vadeyle ödeyecek demektir. 40 aylık vade dahil olacağı gruptaki kişi sayısını da belirler. Seçilen modele göre teslim tarihi bilgisinin edinen kişi sözleşmesini imzalayarak ödemelerine başlar. Katılımevim avantajlarını artırarak müşterilerine kolaylık sağlamak için çeşitli kampanyalar düzenler. Kampanyaların tarihini ve içeriğini öğrenmek için takipte kalmak gerekir.

Kampanyalarla Sıfır Araba Almak

Ekonomik gelişmeler nedeniyle sıfır araçların fiyatları çok arttı. Kredi ile veya senetle sıfır araba almaya kalkan kişi, ödeyeceği faizler ve gereksiz masraflarla Katılımevim’den iki tane araba alır. Kurum özellikle sıfır araba alımını kolaylaştırmak için kampanyalar yapmaktadır. Yapılan kampanyalarla teslim tarihinin öne çekilmesi gibi kolaylıklar yapılır.

Katılımevim’de faiz olmadığından ve peşinat istenmediğinden son zamanlarda çok popüler oldu. Sektörde kredi kadar uzun yıllardır bulunmaması popüler olmasını geciktirmiş olsa da müşterilerine sunduğu avantajlar kısa sürede aranın kapanmasını sağladı. Kredisiz, faizsiz ve peşinatsız araba almak için Katılımevim’in fırsatları ve kampanyaları değerlendirilmelidir.

 

katilimevim-sabit-reklam