Katılımevim Şartları

Her kişinin kendine göre hayalleri bulunmaktadır. Bazı hayaller ortaktır. Örneğin, araba sahibi olmak bunlardan bir tanesidir. Günümüz şartlarında araba satın almak kolay bir iş değil diye düşünülmektedir. Katılımevim ile size özel ödeme planları ve faiz sistemi uygulanmadan kendi aracınıza sahip olabilirsiniz. Bu kampanyalardan yararlanmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız yeterlidir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Satın almak istediğiniz otomobilin değeri belirlenmektedir. Daha sonra kampanyalardan sizi için en uygun olan kampanya seçilerek ödeme planı hazırlanmaktadır. Ödeme planı hazırlanırken sizlerin ekonomik durumunuza göre hazırlanmaktadır. Kampanyaya göre arabanın teslim tarihi değişmektedir.

Katılımevim Giriş

Faizsiz bir sistem üzerine kurulmuştur. Kendine ait bir arabanın olmasını isteyen kişilerin durumlarına uygun olacak şekilde kampanyalar bulunmaktadır. Faizsiz bir kredi çekerek arabanız olacağı şeklinde düşünebilirsiniz.

Katılımevim Hesaplama

Satın almak istediğiniz arabanın değeri 200000 TL olduğunu kabul edelim. Aylık ödeme planınıza göre 120 kişiden oluşan bir gruba dahil edildiniz. Peşinat ödemediniz. Taksit sayısı grupta bulunan kişi sayısı olarak belirlenmektedir. 120 taksit anlamına gelmektedir. Arabanın değerinin taksit sayısına bölünmesi ile ödenmesi gereken taksit 1666,66 TL’dir.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim’in bünyesinde araba almak isteyen kişiler için bazı kampanyalar bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam