Katılımevim Şartları Nedir?

Katılımevim  sayesinde ülkemizin dilediğiniz bir kentinden istediğiniz arabayı rahatlıkla satın alabilirsiniz. Yapacağınız ödemeleri sizlerde kendi bütçenize göre düzenleyerek vadeli araba alma şansını hemen yakalayabilirsiniz.

Katılımevim Nedir

Katılımevim firması faizsiz bir şekilde taksitle araba satın almak isteyen binlerce vatandaşımızın güvenilir bir adresi olmuştur. Yaşadığımız dönemde para birikimiyle ev sahibi olmak zorsa aynı durum otomobil içinde geçerlidir. Bu noktada Katılımevim devreye girerek insanları senetle araba sahibi yapabilmektedir.

Katılımevim Kimin

Katılımevim şirketinin sahibi olan kişi Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılımevim Yöntemleri

Araba satın almak isteyen kişi, satın alacağı araca kendisi karar vermektedir. Otomobilin ücreti minimum 20 ayda maksimumda ise 40 ayda ödenecek şekilde düzenleme yapılır. Bütçeye uygun bir düzenleme yapılır ve kişi bir gruba dâhil edilir. Daha sonrasında ise NOTER huzurunda araba çekilişleri yapılır. Faizsiz ev satın almak isteyenlere uygulanan sistemin bir benzeri de burada uygulanmaktadır.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir

Katılımevim şirketi bünyesine katılmak isteyen tüm yurttaşlar katılabilir. Katılımevim’in kapısı herkese açıktır. Kredisiz ev veya araba almanın neredeyse olanaksız hale geldiği günümüzde Katılımevim herkese bir fırsat sunmaktadır. Kira öder gibi otomobil sahibi olmak artık çok kolay.

Katılımevim Araba

Katılımevim sayesinde otomobil sahibi olmak sanıldığından da basittir. Kendi bütçenize uygun bir şekilde hazırlanacak olan ödeme takvimleri ayarlanır ve böylelikle sisteme katılmış olursunuz. Sisteme katıldıktan sonra ise çekilişler gerçekleşir. Günümüzde küçük birikimlerle ev almak veya araba almak Katılımevim ile mümkün hale gelmiştir. Faizsiz konut kredisi talebiyle nasıl mülk sahibi olunabiliyorsa benzer biçimde araba sahibi de olunabilinmektedir. Faizsiz ev kredisi almak hayal gibi görünse de artık değildir.

Katılımevim Şubeleri

Köklü bir şirket olan Katılımevim’in Türkiye’nin bir çok ilin de şubeleri vardır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam