Katılımevim Nedir

Para biriktirerek araba veya ev sahibi olmak neredeyse olanaksız. Günümüz şartlarında ev sahibi olabilmek ancak aylık yapılacak olan ödemelerle mümkün olabiliyor. Bankalara ev kredisi alabilmek için başvuru yapan pek çok insan halen kredi almaya hak kazanmayı bekliyor. Katılımevim de tam da bu noktada ev almak isteyen kişilerin imdadına yetişiyor diyebiliriz. Katılımevim ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Nedir

Katılımevim insanlara kolay ev sahibi olabileceği olanaklar sunuyor. Yüksek faizler ve yüksek vade farkları insanların araba ve ev alabilmelerinin önünde en büyük engel. Katılımevim bu engelleri ortadan kaldırıyor. Faizsiz ev sahibi olmak hayal olmaktan artık çıkıyor.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim üç farklı katılım modeli uygulayarak insanları ev sahibi yapmaktadır. Ev almak Katılımevim sayesinde kolaylaşmaktadır.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir

Ev ve otomobil sahibi olmak isteyen her T.C yurttaşı Katılımevim şirketinin sunmuş olduğu olanaklardan yararlanabilmektedir. Kişiler bütçelerin uygunluklarına göre Katılımevim ailesine katılabilirler. Faizsiz konut kredisi alarak ev sahibi olabilirler.

Katılımevim Örnek Hesaplaması

Katılımevim ailesinde peşinat ödeme mecburiyeti bulunmamaktadır. Ara ödeme de mecburi değildir. Fakat teslimatı almadıysanız yapacağınız ara ödemeler teslimat tarihlerinizi öne çekmektedir. Faizsiz ev kredisi alarak dilediğiniz evi tercih edebilirsiniz.

Katılımevim Araba

Katılımevim sadece konut sektöründe değil otomotiv sektöründe de vardır. Vadeli araba almak isteyen herkes Katılımevim ’e başvurabilir. Senetle araba ve taksitle araba satın alma kolaylıklarını yine Katılımevim sunmaktadır. Artık istediğiniz otomobile binmek hayal olmaktan çıkmıştır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam