Katılımevim Nedir? Katılımevim Şartları

Türkiye’nin istediğiniz yerinden faiz ödemeden ev sahibi olmanızı sağlayan Katılımevim, müşterilerine en uygun modelleri sunarak ev almalarına yardımcı olmaktadır. Faiz ve dosya masrafı gibi ödemeler yapmadan evinize kavuşmanızı sağlayan sistem ev almak isteyen tüm kişilere açıktır. Yüksek bedeller ödemeden hem oturmak hem de yatırım yapmak amacıyla ev sahibi olmanın mümkün olduğu Katılımevim firması çeşitli yöntemlerle hizmet vermektedir.

Katılımevim firmasını giriş için şartlar yoktur. Ev sahibi olmak isteyen her kişi bu sisteme başvurabilir. Başvuru yaptığınızda gelir seviyeniz kontrol edilip, gelirinize göre yöntemler sunulacaktır. Tamamen güvenilir şartlarda hizmet veren firma sistemin bozulmasına izin vermemektedir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim şirketinin müşterilerine sunduğu dört farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler; Hızlı Ödeme Model, Rahat Ödeme Modeli, Sabit Ödeme Modeli ve Esnek Ödeme Modeli olarak adlandırılır.Faizsiz bir şekilde ev olmanızı sağlayan yöntemlerden size en uygun olanını seçerek ev hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Rahat model; 200 bin liralık bir evi 100 ay içinde her ay 2000 TL ödeyerek almanızı sağlayan sistemdir.

Hızlı modelde ise ödeyeceğiniz taksit miktarını her yıl müşterinin kendisi belirlemektedir. Sabit Model yönteminde evin değeri belirlenir ve ödeme sürecinin ortalarına gelindiğinde teslimat yapılır. Esnek model yönteminde ise kişi ödeme yöntemini ve miktarını kendine göre belirler. Borcu istediği zaman kapatabilir.

Katılımevim Giriş

Katılım evim sistemine giriş yapmak için almak istediğiniz ev veya arabanın değerini belirlemeniz yeterlidir. Katılımevi şirketinin şubelerine uğrayıp gerekli evraklar ile ev ve araba alma sürecini başlatabilirsiniz. Katılımevi firması giriş için belli bir organizasyon ücreti almaktadır. Bu ücret bazı kriterlere göre değişebilmektedir. Alınmak istenen evin bedeli yükseldikçe organizasyon ücreti de yükselmektedir.Evim Evim ile en uygun fiyatları ödeyerek ev sahibi olmak mümkündür.

Katılımevim Hesaplama?

Katılımevim şirketinin ücret hesaplama süreci çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Alınmak istenen evin değeri, taksit sayısı, aylık ödenmek istenen taksit miktarı ve verilecek peşinat miktarı gibi faktörler hesaplamalar üzerinde etkilidir. Şirketin tüm ödeme yöntemleri için farklı tabloları bulunmaktadır.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim şirketi müşterilerine erken teslim kampanyaları uygulamaktadır. Almak istediği eve veya arabaya kısa sürede ulaşmak isteyen müşteriler tarafından tercih edilen kampanya müşterilerine hızlı taksit ödeme imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte az az öde, ekonomiye tam destek ve öğretmenlere özel kampanyalar sunan firmaya internet üzerinden ulaşım sağlanabilmektedir

katilimevim-sabit-reklam