Katılımevim Nasıl Çalışır?

Özünde yardımlaşmayı kendine amaç edinmiş ve sistemi bu yardımlaşma üzerine kurmuş olan Katılımevim isteyen herkesi araç ve ev sahibi yapıyor. Hayallerinizdeki arabayı size tasarruf yöntemi ile sunan sistem faiz uygulaması yapmadan çalışmaktadır. Sistem sadece hizmet bedeli yansıtmaktadır. Bu hizmet bedeli %10 oranı aralığında değişmektedir. Ayrıca benzer sistemlerden farklı olarak size kesin teslim tarihi vermektedir. Böylece bekleme olayını ortadan kaldırmaktadır. Bu sistemdeki her şey hukuki yollara dayanmaktadır. Çekilişler noter huzurunda gerçekleşmektedir. Araba sahibi olmak isteyen herkes bütçesine uygun bir şekilde aracına kavuşabilir.

Katılımevim Giriş

Birikimlerinizi ya da aylık yapmış olduğu tasarruflarınızı yatırıma çevirme fırsatını sizlere sunan bu sistem sayesinde kredi çekmeden faizsiz bir şekilde araba sahibi olmanızı sağlıyor. Peşinat zorunluluğu bulunmamaktadır. Aylık gelirinize ve bütçenize uygun olarak ödeyebileceğiniz taksit tutarları ile araba sahibi olabilirsiniz. Araba almak demek kredi ödemek demek ya da toplu para vermek demek değildir bilinci ile hareket eden bu sisteme başvuru yaparak dâhil olabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra danışmanlarımız sizinle ilgilenecek gereken bilgileri verecek ve sizi en uygun guruba dâhil edecektir. Bu detaylardan sonra sıra çekilişe gelecek ve araba sahibi olacağınız tarih belirlenecektir.

Katılımevim Hesaplama

Faiz uygulaması olmayan finans yöntemleri ile yapmış olduğunuz tasarruflarınızı yatırıma çevirme fırsatı sağlayan bu sistem son derece adil bir şekilde çalışmaktadır. Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarlarına bağlı olarak araba sahibi olmak artık hayal değil. Düzenli ödeme yaparsanız eğer belirtilen tarihte ve tutarda aracınıza kavuşabilirsiniz. Diyelim ki zamanında ödeme yapamadınız. Bu durumda iki konu vardır dikkate alınması gereken. Eğer teslim tarihiniz gelmedi ise bunun herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır. Ama eğer ki işin içine teslim tarihiniz gelmiş ise gecikme bedeli taksitlerinize yansıtılmaktadır. Siz ödemeyi düzenli yaparken diğer ödeme yapanlar ödemeyi geciktirirse bu durumdan etkilenmezsiniz. Ödemeyenlerin yerini sistem doldurmaktadır.

Katılımevim Kampanyaları

Noter huzurunda çekiliş yapıldığı bu sistemde teslimatı ilk alan kişi ile diğer kişiler arasında maliyet olarak denge sağlaması yapılmaktadır. Sistem enflasyona dayalı alım gücüne dayandığından adil olarak ilerlemektedir. İşin özü Katılım Evim olarak her bütçeden her gelirden vatandaşın araba sahibi olmasını sağlamaktır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam