Katılımevim ile Araba Alma Avantajları

Araba almak isteyenlere farklı çözüm yolları bulmak konusunda iddialı olan katılımevim ile araba alma avantajları sunarak; çok sayıda insanı araba sahibi yapmıştır. Katılımevim insanların hayallerine kavuşmalarını sağlayan ve bu doğrultuda hizmet ve kolaylıklar sunan bir firmadır. Uzun yıllardır Türkiye’nin dört bir yanında alanında uzman bir kadro ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma sayesinde binlerce kişi ev ve araba sahibi olmayı başarmıştır. Özellikle taksitle araba ve almak isteyenlerin dostu olan firma sayesinde çok kısa zamanda hayallerinize kavuşmak mümkündür.

Katılımevim her müşterisi için özel olarak düzenlediği ödeme planları ve ödeme modelleri ile her geçen gün tercih edilirliğini artırarak büyümektedir. Faizsiz, peşinatsız, taksitle ve senetle araba ve ev sahibi olabilmenin kolay yolunu katılımevim ile bulabilirsiniz.

Araba ve Ev Almak İçin Katılımevim

Katılımevim hayallerinizin peşinden koşmayı bırakarak hayallerinize kavuşmayı sağlamaktadır. Taksitle araba almak istiyorum ev almak istiyorum diyen herkese kapılarını açan firma hayatı yakalamanızı sağlamaktadır. Ömür boyu birikim yapmak için hayatı uzaktan izlemek yerine hayatı yaşarken ev ve araba sahibi olmanın keyfini sizde yaşayabilirsiniz.

Müşterilerine taksitle araba fiyatları için faiz ve fark uygulaması yapmayan firmaya gitmek için acele etmelisiniz. Katılımevim şubelerine giderken sadece hayallerinizi ve kimliğinizi yanınıza almanız yeterlidir. Sizden dosyalarca evrak ve kefil talep edilmemektedir. Müşteri firma arasında kurulan güçlü bağlar sayesinde ev ve araba almak için hep Katılımevim’i tercih edeceksiniz.

Katılımevim İle Araba Almanın Avantajları

Katılımevim ile araba almak istediğiniz zaman pek çok avantajınız olduğunu bilmelisiniz. Mesela taksitle araba sıfır veya ikinci el tercihinde bulunabilirsiniz. Düzenlenen kampanyaları yakından takip ederek çok daha farklı fırsatları yakalamanız mümkündür. Son dönemlerde oldukça ilgi gören 490 TL taksitle araba alma şansınız başka hiçbir yerde bulunmamaktadır.

Sadece kimliğiniz ile gelerek inanılmaz bir şekilde arabanızı alabiliyorsunuz. Eğer biraz peşinatınız var ise bu size öncelikli olma şansı tanımaktadır. Hatta istediğiniz aracın yarısını ödeme imkânınız var ise, fiyat farkı ve faiz uygulaması olmaksızın hemen aracı alıp çıkarabilirsiniz.

Firma tüm müşterilerine fiyat farkı ve faiz uygulamamaktadır. Katılımevim ödeme modelleri de oldukça avantajlıdır.  Sabit ödeme ile acele etmeden hep aynı miktar taksitler ile sıranızı bekleyerek aracınızı almaktasınız. Esnek model ile taksitleri ödediğiniz dönemde toplu ödeme yaparak aracın yarısını ödemiş iseniz hemen arabanıza binip gidebilirsiniz. Rahat ödeme de istediğiniz miktarda taksit ödeyerek ve sıranızı bilerek hayallerinize kavuşuyorsunuz. Hızlı modelde ise gelirinizin arttığı dönemlerde gelip istediğiniz miktarlarda ödeme yapma avantajınız bulunmaktadır.

Sizde katılımevim müşterilerinden olmak için en yakın şubeye giderek çok daha fazla bilgi alabilirsiniz. Böylece katılımevim ile araba alma avantajları fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam