Katılımevim A.Ş.

Ev sahibi olmak ya da araba sahibi olmak herkesin istediği ancak kolay bir şekilde sahip olmadığı mülklerdir. Ekonomik olarak gücü yetmeyen kişiler ev almak istediğinde bankalardan kredi çekerler. Ancak bankalarda faizsiz konut kredisi sistemi kullanılmamaktadır. Uygulanan yüksek faiz oranları pek çok kişinin ödemelerde zorlanmasına neden olmaktadır. Araba almak isteyen kişilerde faiz sistemi ile karşılaşmaktadırlar. Faiz sistemi uygulanması ve bankaların peşinat istemeleri birçok kişi ev almak için kredi çekmek konusunda uzak davranmalarına neden olmaktadır.

Katılımevim A.Ş. faizsiz bir sistem üzerine kurulu olup ev ve araba sahibi olabilmenizi sağlayan bir organizasyondur. Bankalardaki gibi dosya masrafı gibi masraflar alınmamaktadır. Katılım bedeli ödeyerek faizsiz kampanyaları ile uygun kampanyayı seçerek ev ve araba sahibi olabilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz evi ya da arabayı istediği yerden alabilir. Bu konuda bir sınırlandırma bulunmamaktadır.

Katılımevim A.Ş. Nedir?

Katılımevim A.Ş. ; faizsiz bir sistem üzerine kurulmuş ev ve araba sahibi olmak isteyen kişilere yardımcı olan bir organizasyondur. Bu organizasyonu şöyle de düşünebilirsiniz. Kira öder gibi bir eviniz olması ya da taksitle araba alıyor gibi tanımlanabilir. Katılımevim A.Ş. ile faizsiz peşinatsız ev ve araba sahibi olabilirsiniz. Sadece ev ve araba değil arsa, iş yerleri, iş makineleri sahibi de olabilirsiniz.

Katılımevim A.Ş. ; ev ya da araba almak isteyen kişilere sunduğu kampanyalar ile faiz ödemeden ve peşinat ödemesi yapmadan sahip olma imkanı sunmaktadır.

Katılımevim A.Ş. Kimin?

Katılımevim A.Ş. , 2018 yılının ortalarında kurulmuş bir anonim şirkettir. Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Turhan tarafından yönetilmektedir.

Katılımevim A.Ş. Yöntemleri

Katılımevim A.Ş.ev ve araba sahibi olmak isteyen kişiler için çeşitli kampanyalar hazırlamışlardır. Bu kampanyalar herkese uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Herkesin ekonomik gücü aynı değildir. Kampanyaların ortak özelliği faizsiz olmasıdır. Ev almak isteyen kişilere faizsiz ev sahibi olunmasını sağlamaktadır. Peşinat vermek isteği bağlıdır. Başka bir ifade ile peşinat vermeyip peşinatsız ev alabilirsiniz. Bu kampanyalar ile faizsiz ev kredisi ile bir ev sahibi olabileceğiniz şeklinde de ifade edilebilir.

Peşinat ödemesi yapmak isteyen kişiler peşinatı öder. Peşinat ödemesi yapılması tamamen sizin tercihinizdir Peşinat ödemesi yapılması halinde ödeme süresi kısalabilir ya da ödeyeceğiniz taksit bedeli biraz daha az olmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanmak için sadece katılım bedeli alınmaktadır. Katılım bedeli, banka faizleri yanında küçük bir bedel kalmaktadır. Eğer katılım bedelini ödemede de zorluk yaşıyorum diyen kişiler içinde katılım bedeli taksitlendirilerek yardımcı olunmaktadır.

Katılımevim A.Ş. kampanyaları rahat model, hızlı model, sabit model, esnek model olmak üzere dört kampanya bulunmaktadır. Dört kampanyanın da kendi içinde farklı özellikleri bulundurmaktadır. Ev ya da araba sahibi olmak istiyorsanız ve size en uygun kampanyayı seçerek sahip olabilirsiniz.

Rahat model; almak istediğinizin evin değeri belirlenmektedir. Evin değerinin belirlenmesinden sonra size en uygun olacak şekilde taksit sayısı ve taksit bedeline karar verilmektedir.  Taksit sayısı size bağlıdır. 60 ayda olabilir 240 ayda. Peşinat ödemesi yapıp yapmayacağınıza karar verilir.  Peşinat ödemesi yapılması evin daha kısa bir sürede teslim alınmasını sağlamaktadır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra bir sözleşme hazırlanır. Sözleşme imzalandıktan sonra evinizin teslim tarihi noter huzurunda yapılan çekilişler ile belirlenmektedir.

Rahat modelin hızlandırılması ile oluşan kampanya hızlı modeldir. Hızlı model; almak istediğiniz evin değeri belirlenir. Ödeme planı hazırlanarak sözleşme imzalanmaktadır. Bu modelde ev sahibi olacak kişilerin belli dönemlerde aylık taksit bedellerinde artış olmaktadır. Taksit bedelinde yapılacak artış ve artışların ne zaman yapılacağına siz karar vermektesiniz. Taksit bedelindeki artış hem daha kısa süre içinde taksitlerin tamamlanmasına hem de daha erken teslim alabilme gibi avantajlar da sağlamaktadır. Evinizi teslim alacağınız tarih ise noter huzurunda yapılan çekilişler ile belli olmaktadır.

Rahat model ve hızlı modelde noter huzurunda yapılan çekilişler ile teslim alacağınız tarih belirlenmektedir. Eğer siz kuraya katılmak istemiyorsanız kurasız kampanyalarda bulunmaktadır. Bu kampanyalar sabit model ve esnek model olmak üzere iki tanedir.

Sabit modelde almak istediğiniz evin değeri belirlendikten size en uygun olan 60-240 taksit arasında seçim yapılmaktadır. Taksit sayısı tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Peşinat ödemesi yapmak tamamen sizin tercinize bağlıdır. Bu durumlar belirlenmesi ile sözleşme imzalanmaktadır. Evin değerinin tam yarısı kadar ödeme yapıldıktan sonra eviniz teslim edilmektedir. Ödeme planı içinde aylık taksit tutarında artışlar yapabilir ve daha erken evinizi teslim alabilirsiniz. Taksitleri ödemekte zorlanmanız halinde isterseniz erteletme hakkınızda bulunmaktadır.

Esnek modelde ise 60-240 taksit sayısı arasından size en uygun olan taksit sayısını belirleyerek ödemeleri yapabilirsiniz. Ben her ay sabit bir taksit ödemesi yapmak istemiyorum diyen kişiler için uygun bir modeldir. Her ay yapacağınız ödeme tutarı size bağlıdır. Sabit bir taksit tutarı bulunmamaktadır. Peşinat ödemesi yapılması halinde evin değerinden düşülmektedir. Bütün şartlar konuşulduktan sonra sözleşme imzalanır. Evin değerinin yarısı kadar ödeme yapıldıktan sonra eviniz teslim edilmektedir.

Katılımevim A.Ş. Katılım Şartları Nedir?

Katılımevim A.Ş. kampanyalarına ev ya da araba sahibi olmak isteyen herkes katılabilir. Sözleşme imzalanırken yanınızda kimliğinizin bulunması gerekmektedir. 

Katılımevim A.Ş. Örnek Hesaplaması

Katılımevim A.Ş.’ de dört farklı kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyalara ait ödeme planları aşağıdaki örneklerde verilmektedir. Katılımevim A.Ş. kampanyalarından rahat modeli seçtiğinizi kabul edelim. Almak istediğiniz evin değeri 120000 TL olsun.  Taksit sayısı 100 ay olarak belirlediniz. 10000 TL ‘de peşinat vermiş iseniz kalan tutar 110000 TL olmaktadır. Ödemeniz gereken taksit bedeli aylık 1100 TL’dir.

Katılımevim A.Ş. kampanyalarından hızlı modeli seçtiğinizi kabul edelim. Evin değeri 100000 TL olsun ve taksit sayısı 80 olarak belirlediniz. Peşinat ödemediniz. Aylık taksit ödemesi ilk artış olana kadar 1250 TL’dir. Burada ödeme süresini kısaltmak sizin elinizdedir. Bir yıl sonra ya da 3 ay sonra istediğiniz oranda yapacağınız artışa göre taksit bedeli de değişmektedir.

Katılımevim A.Ş. kampanyalarından sabitmodeli seçtiğinizi kabul edelim. Evin değeri 90000 TL olsun. Peşinat vermediniz ve 100 taksit sayısı belirlediniz. Ödemeniz gereken taksit bedeli 900 TL’dir. 50. ayda evinizi teslim almış olursunuz. Katılımevim A.Ş. kampanyalarından esnek modeli seçtiğinizi kabul edelim. Evin değeri belirlendikten sonra taksit sayısı belirlenir. Sabit bir taksit bedeli olmadığı için ödemelerin ne zaman biteceği ve ne zaman teslim alınacağı yapacağınız ödemelere bağlıdır.

Evi ya da arabayı teslim almamış iseniz ödeyeceğiniz taksit tutarını düşürebilirsiniz. Ancak evi ya da arabayı teslim almış iseniz taksit bedeli düşürülmemektedir. Taksit ödemelerini yaparken zorlanabilirsiniz. Bu durumda da ödeme planında dondurma işlemi uygulanmaktadır. Taksitleri dondurmanız ödeyeceğiniz miktarı değiştirmez.

Katılımevim A.Ş. Araba

Araba da günlük hayatımızdaki temel ihtiyaçlardan biridir. Araba almakta en az ev almak kadar kolay değildir. Araba almak isteyen kişilere farklı yöntemler bulunmuştur. Bu yöntemler senetle araba ve vadeli araba yöntemleridir. Vadeli arabada kredi çekilmiyor ancak galeriden satın alıyorsunuz. Arabanın belli bir miktarı peşin olarak ödenmekte ve kalan borç senet yapılmaktadır. Senet yapılması bankadan kredi çekmekten daha iyi bir seçenek gibi gelebilir. Ancak çok dikkatli olunmalıdır. Ödeyeceğiniz tutar ile senette yazan tutarın aynı olması gerekmektedir. Bu konulara dikkat edilmelidir.

Katılımevim A.Ş. kampanyaları ile de araba sahibi olabilirsiniz. Rahat model, hızlı model, sabit model, esnek model olmak üzere dört kampanyadan size en uygun olanı seçerek araba sahibi olabilirsiniz.Araba sahibi olmak istiyorsunuz ve rahat model kampanyasını seçtiniz. Almak istediğiniz araba 30000 TL olsun. 40 taksitte ödemeyi planladınız ve peşinat ödemediniz. Aylık ödemeniz gereken tutar 750 TL’dir. Noter huzurunda yapılan çekiliş ile arabanızı teslim alacağınız tarih belli olmaktadır.

Kura çekimine katılmak istemeyen kişiler için sabit model ya da esnek model kampanyalarını da seçebilirsiniz. Arabanın değerinin tam yarısı ödendiği zaman arabanız teslim edilmektedir.Taksit ödemelerini yaparken zorlanmanız halinde taksit erteleme hakkınızda bulunmaktadır. Taksitlerin ertelenmesi yapılması ödemeniz gereken tutarı değiştirmez. Taksit erteleme özelliği sadece buiki kampanya için geçerlidir.Peşinat ödemesi yapıp yapmamak size bağlıdır. Peşinat ödemesi yapılması daha kısa süre içinde teslim almanızı sağlamaktadır.

Katılımevim A.Ş. Şubeler

Katılımevim A.Ş. merkez şubesi İstanbul Ümraniye’de olup 20 şubesi ile hizmet vermektedir. Bu şubelerin bulunduğu iller başta İstanbul, İzmir, Ankara olmak üzere Gaziantep, Diyarbakır, Bursa, Konya, Kayseri, Kocaeli, Adana, Mersin ve Samsun’da bulunmaktadır.

katilimevim-sabit-reklam