İhtiyaç kredisi mi Taşıt kredisi mi Avantajlı

İhtiyaç kredisi mi Taşıt kredisi mi Avantajlı

Araç için genellikle ihtiyaç ya da araç kredisi şeklinde bankadan bankaya değişen seçenekler çıkmaktadır.

Toplum içerisinde artan ihtiyaçlar ve onların getirdiği zorunluluklar sonucunda imdada yetişen bankaların kredileri her şeye ve her duruma göre bir kredi mevcuttur. İhtiyaçlardan biri ve beklide en önemlisi araçlardır. Araçlar toplu taşımadan kolay kullanışlı olmasıdır. Toplum ihtiyaçlarından bir haline gelen arabalar için bankalar kredi sağlayabilmekte hem düşük faizli hem de bol taksitli şeklide alabiliyorsunuz. Araç için genellikle ihtiyaç ya da araç kredisi şeklinde bankadan bankaya değişen seçenekler çıkmaktadır. Ufak bir taksitle borcunu ödemiş olmakta peki o zaman bu tür bir durumda ihtiyaç kredisini tercih edilir taşıt kredi si mi faydalı olur.

Araç kredisi ve ihtiyaç kredisinin hesaplanması nasıl yapılmakta?

Bunun cevabı duruma göre ihtiyaç duruma göre araç kredisi bunu belirlemek için alacağınız aracın banka tarafından rehin olarak alınmasından geçer eğer alacağız araç belli bir yaşın altında ise ve satışı eskine göre kolay ve yüksekse araç kredisi için uygun ama maliyeti düşük ise ihtiyaç kredisi uygun olacaktır. İhtiyaç kredisi daha düşük maliyetler için kullanılır. Araç kredisi içinse aracınızın rehin olarak alınmasını istemiyorsanız mal varlığınızı kullanmak zorunda kalırsınız ama aracınızı rehin ederseniz. Daha yüksek para çekebilirsiniz bu konuda devreye banka ve faiz oranları girmektedir.

Araç kredisi faiz oranları nelerdir?

Araç kredileri için bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Bunun dışında dönemsel ve aylık olarak yapılan kampanyalar ve ciddi anlamda etkilenmektedir. Kampanyaları o yüzden takip etmek gerekmektedir çünkü hem faiz olarak hem de taksit tutarı olarak en iyisini bulmamızda yardımcı olacaktır. Araç kredi faiz oranı bizim alacağımız aracı ve şartlarımızı belirtmektedir.

Araç Kredisi alma şartları nelerdir?

Tüm araştırmalar sonucunda kararınız evet ise şartlar için bankanızla görüşebilirsiniz araç kredisi alma şartları ise aşağıda yer aldığı gibidir.

 • Son 6 aylık SGK yatmış olması
 • 18 yaşında ya da üstünde olmanız.
 • Taşıt üzerinde ipotek olmaması
 • SGK’nın aktif olması
 • Aldığınız maaşın taksitleri karşılıyor olması

Bu şartların tamamı varsa çok kolay krediye başvuru yapabilirsiniz. Bu şartlardan öncesi ise sıkı bir araştırma yapmayı özellikle karşılaştırma yapmayı unutmayınız. Hayatta her şey insanların yaşamını kolaylaştırmak içindir. Bugün toplu taşıma yerine arabalar tercih edilmektedir. Bunun sebebi rahatlığı olmasıdır.

1 Yorum Yap

Detaylı Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun Sizi Arayalım.admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

1 Yorum Yap

 • Aydin Ertan
  06/07/2020, 12:08 am

  Merhaba .. Benim adım Aydın Ertan ve Türkiye’nin vatandaşı, "Kredi Finansmanı Evi" adında bir kredi şirketine teşekkür etmek istiyorum. Banka tarafından kredi almaktan birkaç kez reddedildikten sonra reklamlarını aldım çevrimiçi denemeye karar verdim, çünkü bana yardım edecek kimsem yok ve neyse ki, bazı kağıt işleri imzaladıktan ve gerekli prosedürleri tamamladıktan sonra kolayca kredi aldım ve tanıklığımı çevrimiçi olarak paylaşmaya karar verdim. Benim gibi aynı durum, her tünelin sonunda ışık olması ve sorunlarının çözümünü bulmaktan vazgeçmemesi umuduyla olabilir. Ayrıca, finansal desteğe ihtiyacınız varsa onlarla iletişime geçebilir ve ayrıca bilgilerini çevrimiçi ortamda nasıl edindiğinizi anlatabilirsiniz.

  E-posta adresi: creditfinancierhome@gmail.com

  REPLY

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos