Hedefevim

Türkiye şartlarında her geçen gün ev sahibi ve araç almanın zorlaşması ile Hedefevim dar gelirlileri hedeflerine kısa sürede ulaştırmak amacı ile çalışmalarına devam etmektedir. Hedefevim hizmet verdiği bu sektöre bambaşka yeni dokunuşlarda ekleyerek taksitle araba ve kira öder gibi ev sahibi olabilmenin yolunu açmaktadır.

Hedefevim Nedir?

Hedefevim ev almak isteyene ve hiç birikimi olmasa da vadeli araç almak isteyenlere finansman sağlayan bir kuruluştur. Hedefevim sadece insanların hayallerine kavuşmaları için yol gösteren ve asla para satışı yapmayan ve faiz uygulaması yapmayan bir kuruluştur.

Hedefevim Kimin?

Hedefevim bu sektörde varlığını her manada rakiplerine hissettiren oldukça güçlü ve yoğun ilgi gören bir firmadır. Peşinatsız ev almak isteyenlerin akın akın koştuğu firma senetle araba almak isteyenlerin de ilk tercihlerinde yer almaktadır.

Hedefevim bir Aydın Holding kuruluşudur. Aydın Holdingin başında ise uzun yıllardır inşaat sektörüne yön veren Muammer Aydın bulunmaktadır.

Hedefevim Yöntemleri

Hedefevim müşterileri için peşinatsız sıralama yöntemi, çekişli sıralama yöntemi ve peşinatsız serbest ödeme yöntemleri ile hizmet vermektedir.

Hedefevim Katılım Şartları Nelerdir?

Hedefevim ailesine katılarak faizsiz ev ve arabanızı kolayca ve küçük ödemeler ile alabilirsiniz. Hedefevim kampanyalarından yararlanmak ve yöntemlerine dahil olmak için sadece Türk vatandaşı olmanı ve kimliğiniz ile herhangi bir şubeye başvurmanız yeterlidir.

Hedefevim Örnek Hesaplaması

Ev almak için bir banlaya gittiğinizde faizsiz konut kredisi olmadığını ve anapara kadar da faiz ödemesi yapmak zorunda olduğunuzu görürsünüz. Ancak Hedefevim ailesinde amaç sadece hayallerin gerçekleşmesi olduğu için faizsiz ev kredisi öder gibi küçük ve dilediğiniz miktarda ödeme yamanız mümkündür.

Mesela, peşinatlı sıralama yöntemine dahil oldunuz. Evinizi istediğiniz gibi seçtiniz. Bu yöntemde peşinat vermek evi çok daha kısa zamanda lamanız demektir. Taksitlerinizi bütçenize göre belirleyiniz 1000,2000 ve hatta 500 lira bile olabilir. Ödeyeceğiniz vadeye ve sizinle aynı şartları taşıyan kişilerin bulunduğu yönteme dahil edilirsiniz ve sıranızı bilerek zamanında evinizi hemen teslim alırsınız. Bu yöntemde ödemeleriniz sabittir ancak dilerseniz artış yapabilirsiniz.

Hedefevim Araba

Hedefevim müşterilerini sıcacık yuvalarına kavuştururken aynı zamanda araba sahibi olmaları içinde çeşitli kampanyalar düzenlemekte ve yine bütçeleri yormadan araba sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Hedefevim Şubeleri

Hedefevim bu sektörde yeni bir kuruluş olması nedeni ile hemen hâlihazırda tüm ülkede şubesi bulunmamaktadır. Ancak hedef kısa zaman içerisinde 81 ilde hizmet verecektir. Size en yakın şubeler için internet sitesini ziyaret ediniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam