Hedefevim Nedir? Hedefevim Şartları

Hedefevim, Hedefimiz hayalleriniz söylemiyle yola çıkmış, küçük birikimleri tasarrufa dönüştürerek faiz ve vade farkı olmadan ev ve araç sahibi olabilmenizi sağlayan bir sistemdir.

Hedefevim Nasıl Çalışır?

Hedefevim sisteminde “Çekilişli Sistem”, “Vade Ortası Sistem” ve “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi” olmak üzere temelde 3 farklı evim evim sistemi mevcuttur.

Çekilişli Sistemde; alacağınız evin bedeli ve ödeyebileceğiniz peşinat belirlendikten sonra taksitler dahil olunan gruptaki kişi sayısı kadar vadeye bölünür ve ödeyeceğiniz taksitler belirlenir. Çekiliş yapılarak evin teslim alınacağı tarih belirlenir.

Organizasyon ücreti de dahil edilerek evin maliyeti belirlenir. Teslimattan sonra ödenen taksitlerde bir miktar artış söz konusu olur. Bu sistem içerisinde isterseniz “Kısaltılmış Vadeli Çekilişli Sistem”den faydalanarak taksit ödeyeceğiniz vadeyi kısaltma seçeneğiniz, “Kira Destekli Çekilişli Sistem” ile evinizi teslim alana kadar taksitleriniz belirli bir oranda düşer ve size kira desteği sağlamak amaçlanır. Vade Ortası Sistemde, peşinat ve çekiliş yoktur. Ne kadarlık bir eve sahip olmak istediğinizi belirleyip, organizasyon ücretini ödeyerek sisteme dahil olursunuz. Konut bedeli aylık taksitlere bölünerek vade belirlenir. Ödediğiniz taksit sayısı yarısına ulaştığınızda evinizi teslim alırsınız. Kalan taksitlerinizi ister sabit isterseniz de artırarak ödemeye devam edersiniz.

Peşinatlı Sistemde, alacağınız evi ve miktarı belirledikten sonra ödeyeceğiniz peşinat evin bedelinden düşürülür, kalan bedel kişinin belirlediği taksit tutarına bölünerek vade belirlenir.

Hedefevim Giriş

Hedefevim sisteminden yararlanarak faizsiz ev sahibi olmak isteyen herkes seçmiş olduğu sistem gereksinimlerini karşılayarak ve organizasyon ücretini ödeyerek sisteme giriş yapabilir ve ev sahibi olabilir.

Hedefevim Hesaplama

Hedefevim sisteminden yararlanarak ev almak isteyen herkese yönelik çözüm sistemi mevcuttur. Kendinize uygun ödeme sistemini belirledikten sonra internet adresinden ödeme planı ve detaylı bilgi için aranmayı talep edebilirsiniz.

Hedefevim Kampanyaları

Hedefevim sisteme dahil olarak ev sahibi olmak isteyen müşterilerinden mobil uygulamasını indirerek Hedefevimi tavsiye eden müşterilerine birbirinden güzel hediyeler sunmaktadır. Böylece Evimevim kampanyalarından yararlanarak; sürpriz hediyelere sahip olmak mümkün olmaktadır. Unutmamak gerekir ki kampanya dahilinde sunulan sürpriz hediyeler hiç de azımsanacak hediyeler değildir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam