Fuzulev

Fuzulev, faizsiz ve peşinatsız, gönlünce seçebileceği taksitlerle ev almak isteyenler için uygulanan avantajlı bir sistem olarak yıllardır ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Faizsiz ev artık bu sistemle hayal olmaktan çıkıyor.

Fuzulev Nedir?

Genellikle ev almak isteyenlerin en çok karşılaştığı sıkıntılardan bir tanesi faizlerdir. Fuzulev faizsiz ve vade farksız taksit miktarını katılacağınız grubun ödeme gücüne göre seçebileceğiniz bir sistemdir. Kira öder gibi ev sahibi olmanın en kolay yoludur. Sistemde peşinatlı ya da peşinatsız ödeme seçeneklerinden biri seçilebilir ve arzu edilen eve sahip olunabilir. Faiz ödeme korkusu ile yaşamak zorunda değilsiniz. Fuzulev ile tanışmanız yeterli olacaktır.

Fuzulev Kimin?

Fuzulev, 1992 yılından beri faaliyette olan Fuzul Grup bünyesinde bir şirkettir ve sayısız insanı ev sahibiya da otomobil sahibi yapması ile bilinmekte olan kurumsal bir yapıdır.

Fuzulev Yöntemleri

Fuzulev sisteminde 4 farklı yöntemden birini seçebiliyorsunuz. Bunlar; zaman tasarruflu model, sabit teslim model, Tüfe endeksli model ve çekilişsiz model şeklindedir. Her birinin kendine has avantajları vardır. Bütçenize en uygun modeli seçerek hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Peşinatsız ev hayali kuranlar için gayet avantajlı seçenekler bulunmaktadır.

Fuzulev Katılım Şartları Nedir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve ödeme şartlarını yerine getirebilecek her kişi Fuzulev’in avantajlarından faydalanarak ev sahibi olabiliyor.

Fuzulev Örnek Hesaplama Tablosu

Alacağınız ev 80 bin TL ise ilk olarak organizasyon bedeli ödeniyor. %6,3’e denk gelen organizasyon bedelinden sonra eğer 100 ay taksit yapılmak isteniyorsa 80 bini 100’e bölmek gerekir. Bu da 800 TL’ye denk gelmektedir. Eviniz için 8 bin TL verdiğinizi düşünürsek kalan tutar 72 bin TL olacaktır ve 100’e bölündüğünde 720 TL olduğu görülecektir. Yani faizsiz ev kredisi için en avantajlı tablo gözlerinizin önüne serilmektedir.

Fuzulev Araba

Fuzulev sadece konut için değil, araba sahibi olmak isteyenlere de gerekli desteği sağlamaktadır. Bunun için Fuzul Oto sisteminden yararlanabilirsiniz.

Fuzulev Şubeleri

Fuzulev’in Türkiye genelinde toplamda 21 şubesi bulunmaktadır. Size en yakın şubeye giderek detayları öğrenebilir ve dilediğiniz an hayallerinizdeki eve faizsiz, ön ödemesiz dilediğiniz taksitlerle kavuşabilirsiniz. Faizsiz konut kredisi arayanlar için bulunmayacak fırsatlar Fuzulev şubelerinde.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam