Fuzulev Nedir? Fuzul Ev Şartları

Gayrimenkul almak isteyenler için oluşturulmuş bu sistemdir.  Fuzulev ile ilgili çok sık reklam ve tanıtımlar duymaktayız. Firma,  2000 yılından beri insanları taşınmaz mal sahibi yapmaktadır. Ev,  işyeri,  arsa gibi taşınmazların, banka veya diğer borçlanma türlerine girmeden ve faiz derdi yaratmadan alınabilmesini sağlamaktadır. Bu sistem dayanışma usulüyle işlemekte; bir nevi altın günü formatındadır. Faizli iş yapmak istemeyen müşteriler daha çok tercih etmektedir.  Fuzulev sistemi müşteriyi daha düşük borç altına sokmakta; faizle ilgili bir problem söz konusu olmadığı için ödemeler daha kolay ve düşük olmaktadır. Müşteri, dilediği ödeme süresini ve planını kendi belirlemektedir. Katılım şartları; TC Vatandaşı olmak veya oturma izni bulunmak, 18 yaşı doldurmuş olmak, kimlikle başvurmak ve sözleşmeyi imzalamaktır. Müşteri satın alacağı taşınmazın fiyatını belirledikten sonra kendine en uygun ödeme planını seçer

Fuzul ev nasıl çalışır?

Fuzulev,  dayanışma ve imece sistemiyle çalışır.  Hanımların altın günü formatındadır. Önce alınacak evin fiyatı belirlenir. Evin miktarına göre organizasyon ücreti ödenir. Ortalama %4,5 civarında organizasyon ücreti alınmaktadır. Organizasyon ücreti dışında başka bir extra ödeme yapılmaz. Seçilen evin fiyatıyla ilgili ödeme şekli belirlenir. Müşteri en rahat ödeyebileceği şekilde ödemelerini belirler. Bu sistem, kredi çekerek ev almak insanları yıldırdığı için, oldukça avantajlı bir sistem olarak değerlendirilmektedir.

Fuzulev Hesaplama: Üç çeşit ödeme planı vardır. Bunlardan kendisine en uygun olanı seçen müşteri, zorlanmadan ev sahibi olabilmektedir. Seçtiği ödeme planına göre aylık ödeme planı çıkarılır. Maksimum vade süresi 120 aydır. Müşteri isterse ödemeyi dondurabilir ya da sistemden ayrılabilir.

Fuzulev Kampanyaları: Fuzulevin çeşitli kampanyaları olmaktadır. Medyadan takip edilerek bu kampanyalara ulaşılabilir.

Bankaların ev kredisi faizlerinin yüksek oluşu, insanları farklı arayışlara yöneltmiştir. Evim evim de bu arayışla kurulmuş bir firmadır. Faizsiz, kredisiz, peşinatsız, altın günü gibi ödeme şekliyle ev almak isteyen müşterilere kolaylıklar sağlamaktadır. Ev sahibi olmayı kolaylaştırmakta ve insanları aşırı borç yükünden kurtarmaktadır. Daha düşük maliyetlerle, faize bulaşmadan, tercih edilen ödeme şekliyle, peşinat ödeyerek daha kısa sürede; ya da peşinatsız, belirlenen sürede ev sahibi olmayı kolaylaştırmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam