Finansevim

Yüzlerce insanın hayali emeklerinin karşılığını alarak ev almak ve kira yükünden kurtulmaktır. Bunun için pek çok farklı yöntem bulunsa da birikimi olmayanlar için peşinatsız ev imkanına rastlamak oldukça zordur. Ancak Finansevim insanlara bu fırsatı sunarak, peşinat olmadan hemde vade farklı gibi farklar olmadan ev almayı mümkün kılıyor.

Finansevim Nedir?

Türkiye’nin herhangi bir ilinden ev sahibi olmak için başvuruların yapılabildiği bir kurum olan Finansevim, taksitle ev almak isteyenlere hizmet vermektedir. Sıfır ya da 2. el herhangi bir ev için kullanılabilir. Ayrıca taksit miktarını müşteri kendisi belirlemektedir.

Finansevim Kimin?

Alınmak istenen gayrimenkul ya da araba Türkiye’nin neresinde olursa olsun farklı yöntemler kullanılarak alınabilmektedir. Evde olduğu gibi taksitle araba almak için de Finansevim yeterli olmaktadır. Teslim tarihinde ev ekspertize tabi tutularak siz ve fon katılımcıları için risk arz eden bir durum yoksa tapu sahibi olunabilir.

Finansevim Yöntemleri

Farklı gelir grubu ve ihtiyaç ve isteklere göre şekillenen ev alma yöntemlerinde esas olan bedelin, kira öder gibi taksitlendirilerek gerçekleştirilmesidir. Mesela senetle araba alma yönteminde araba alınır ve bekletilirken ya da kullanılır durumdayken senetler taksitlerle ödenir. Üç farklı fon bulunmaktadır. Bunlar: Vade Ortası Fonu, Çekiliş Fonu ile Relax Ödeme fonu. Farklı avantajları olan bu ödeme fonlarını araştırarak seçmek önemlidir.

Finansevim Katılım Şartları Nedir?

On sekiz yaş üstü her vatandaşın yararlanabileceği bir sistem kuran Finansevim’de gelir düzeyinin önemi yoktur. Ödeme planları gelir üzerinden istenilen kampanya ile ilerlemekte ve faizsiz ev kredisi verilebilmektedir.

Finansevim Örnek Hesaplaması

Tamamen faizsiz konut kredisi yapısı üzerine kurulmuş olan sistemde, katılımcılardan araba ve gayrimenkul bedeli üzerinden fon katılım bedeli dışında ek bir ödeme talebi olmamaktadır. Ek maliyet bulunmamakta ve bu sözleşmede de yer almaktadır. 

Finansevim Araba

Peşinat olmadan da yararlanabilecek kampanyalar olmakla birlikte, peşinat verildiğinde vade ve teslim seçenekleri göz önüne alındığında daha büyük bir avantaj sağlamaktadır. Otomobil alırken de vadeli araba seçeneği kullanılması da avantajlı bir alternatiftir. Diğer taraftan ev alma sırası geldiğinde ek bir bekletilme yaşanmadan işlemler yapılır.

Finansevim Şubeler

Dünyanın birçok yerinde faizsiz ev uygulamasıyla hayata geçen bu sistem Türkiye’de de Finansevim aracılığıyla İstanbul’un ilçeleri başta olmak üzere, farklı şehirlerde faaliyet göstermektedir. Ankara, İzmir, Kayseri, Bursa, Konya, Adana, Samsun, Denizli, Gaziantep, Trabzon, Malatya illerinde şubeler bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam