Faizsiz araba almak hayal olmaktan çıkıyor

Katılımevim, faizsiz ve peşinatsız, gönlünce seçebileceği taksitlerle ev almak isteyenler için uygulanan avantajlı bir sistem olarak yıllardır ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Faizsiz araba artık bu sistemle hayal olmaktan çıkıyor.

Katılımevim Nedir?

Genellikle araba almak isteyenlerin en çok karşılaştığı sıkıntılardan bir tanesi faizlerdir. Katılımevim faizsiz ve vade farksız taksit miktarını katılacağınız grubun ödeme gücüne göre seçebileceğiniz bir sistemdir. Taksitle araba sahibi olmanın en kolay yoludur. Sistemde peşinatlı ya da peşinatsız ödeme seçeneklerinden biri seçilebilir ve arzu edilen arabaya sahip olunabilir. Faiz ödeme korkusu ile yaşamak zorunda değilsiniz. Katılımevim ile tanışmanız yeterli olacaktır.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim, Serdar Turhan tarafından kurulan bir şirkettir ve sayısız insanı ev sahibi ya da otomobil sahibi yapması ile bilinmekte olan kurumsal bir yapıdır.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim sisteminde 3 farklı yöntemden birini seçebiliyorsunuz. bulunmaktadır.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve ödeme şartlarını yerine getirebilecek her kişi Katılımevim’in avantajlarından faydalanarak ev sahibi olabiliyor.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Alacağınız ev 80 bin TL ise ilk olarak organizasyon bedeli ödeniyor. %6,3’e denk gelen organizasyon bedelinden sonra eğer 100 ay taksit yapılmak isteniyorsa 80 bini 100’e bölmek gerekir. Bu da 800 TL’ye denk gelmektedir. Eviniz için 8 bin TL verdiğinizi düşünürsek kalan tutar 72 bin TL olacaktır ve 100’e bölündüğünde 720 TL olduğu görülecektir. Yani faizsiz ev kredisi için en avantajlı tablo gözlerinizin önüne serilmektedir.

Katılımevim Araba

Katılımevim sadece konut için değil, araba sahibi olmak isteyenlere de gerekli desteği sağlamaktadır.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim’in Türkiye bir çok ilinde şubesi bulunmaktadır. Size en yakın şubeye giderek detayları öğrenebilir ve dilediğiniz an hayallerinizdeki eve faizsiz, ön ödemesiz dilediğiniz taksitlerle kavuşabilirsiniz. Faizsiz konut kredisi arayanlar için bulunmayacak fırsatlar Katılımevim şubelerinde.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam