Faizsiz Araba İçin Peşinatsız Yöntemler

Faizsiz ve peşinatsız bir şekilde araba sahibi olmak isteyen kişilere, yeni kampanya ve teşvik çalışmaları yapılmaktadır. Faizsiz araba fırsatları kimi dönemlerde bankalar aracılığıyla da verilmektedir. Araç fiyatının %70’e kadar olan kısmı için kanuni olarak kredi verebilme şansı bankalara verilmektedir. Bankaların 50 bin ve üzerinde değere sahip olan arabalar içinde ederin %50’lik kısmı kadarını kredi olarak tahsis edebilmesi, bazı kişi ve kurumları zora sokmuştu.

Araç Kampanyaları ile Yeni Fırsatlar Mümkün!

Bankalar tarafından sağlanan fırsatlarda yaşanan sıkışıklık nedeniyle, insanlar ev sahibi olmak ya da peşinatsız araba alabilmek için farklı yöntemleri araştırmaya başladı. Araba almak isteyen insanlar için öne çıkan fırsatlardan bir tanesi, sıfır ve ikinci el kimi araçlarda %0 faiz oranı ile araba satışının gerçekleşmesidir. Belirli vadeye yayılan ödemeler sayesinde kira öder gibi araba sahibi olma fırsatı yakalanabilmektedir.

Tüketici Kredi İle Araba Almak

Tutar sınırlaması olmadan ve bireylerin maddi gelirleri ölçüsünde kullanılan kredi yöntemidir. Bütün bankalar müşterilerine tüketici kredisi sağlamaya sıcak bakarlar. Ancak tüketici kredisi içinde belli bir tutarı aşmama zorunluluğu bulunmaktadır. Komisyon ödemesi yaparak kimi katılım bankaları aracılığı ile faizsiz ev ya da araba alma şansına sahip olunur. Tüketicilerin ihtiyaç duydukları temel konulardan bir tanesi de ev ya da araba alabilmektir. Belli bir birikmişe sahip olmayan kişiler için sırası ile şu yöntemler akıllara gelir;

  • Senetle araba almak,
  • Senetle ev almak,
  • Taksitle ev al seçenekleri,
  • Taksitle ev alma,

Belirtilen yöntemler kimi zaman yetersiz kalabilmektedir. Bu durumda bankaların sağladığı avantajlı krediler akıllara gelir. Bir diğer seçenek ise faizsiz ev aldırma yöntemlerini kullandıran katılım bankaları ve diğer bilinen kuruluşlardır. Ev almak herkes için bir dilek ve önemli bir talep halini aldığından, en avantajlı teklifler tüketicinin ilgilisini doğrudan çekmektedir.

Katılım Bankaları ve Faizsiz Kuruluşlar

Faize bulaşmadan ev ya da araba almak isteyen vatandaşlar için kimi bankalarda bu fırsatlar bulunmaktadır. Banka niteliğinde olmayan ve bir kooperatif gibi toplu katılımlar ile katılı ve komisyon ücreti haricinde ödemenin yapılmadığı kimi organizasyonlar da ev ya da araba almak konusunda sizlere yardımcı olabilecektir.

katilimevim-sabit-reklam