Faizsiz Araba Almak

Günümüzde hayat şartları ne kadar zorlasa da araba sahibi olmak öncelikli ihtiyaç haline geldi. Zamanı verimli geçirme, yolda geçirilen süreyi azaltma, rahat yolculuk yapma ihtiyacı kendi aracına sahip olmayı gerektiriyor. Peki, bu ihtiyacı kolayca ve nakit para olmadan karşılamak mümkün mü? Hiç peşinatsız araba almak, araç firmalarının ve galerilerin yaptıkları kampanyalarla artık hayal değil. İstediğiniz birinci ya da 2. el araba kampanyalarını takip edebilirsiniz. İhtiyacınız varsa ve nakit paranız yoksafaizsiz araba almak için artık aradığınız imkâna kavuşmanız çok kolay.

Hiç Peşinatsız Araba Alınır mı?

Hiç Peşinatsız Araba Alınır mı? Sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim. Faizsiz araba almak ya da senetle araba almak istiyorsanız araç kampanyalarını takip etmelisiniz. İstanbul’ da senetle, faizsiz, hiç peşinatsız araba satışı yapan birçok firma bulunmaktadır. Arama motoruna İstanbul senetle araba yazdığınızda karşınıza çıkacak birçok galeri görebilirsiniz. Galerileri ve araçları inceleyerek, fiyatları ve özelliklerini karşılaştırarak karar verebilirsiniz.

Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Faizsiz araba alırken öncelikle araç firmalarının yaptıkları kampanyaları iyi incelemesiniz. Aldığınız araç faizsiz olacağı için firmalar kar payını yapacağınız taksit miktarına eklemekte ve bu da taksit tutarlarının yükselmesine sebep olmaktadır. Bazı firmalar da masraf adı altında farklı ücretler alarak bu açığı kapatmaktadır. Senetle araba alırken ise firma kar payını aracın fiyatının üzerine eklemekte ve satış ücretini arttırmaktadır. Senet ödemeleri bitene kadar da araca ipotek konulur çünkü galeri sahibi sizin yerinize bankadan kredi çeker ve bu kredinin üzerine kar payını koyarak tekrardan taksitlendirme yapar.Bu kredinin ve kar payının faizi de araç fiyatına eklenir. Bu sebeple senetle araba alırken iyi düşünmek gerekir. Her ne kadar faizsiz araba alıyorsunuz denilse de firmalar kar paylarını bir şekilde araç fiyatına eklerler. Burada artık önemli olan istediğiniz aracı bütçenize en uygun koşullarda ve en iyi fiyata size sağlayacak olan kampanyayı bulmaktır.

Her halükarda senetle ya da faizsiz araba satan firmaları araştırmak ve güvenebileceğiniz yeri bulmak, araca ihtiyacınız varsa kredisiz, senetle ve faizsiz araba almak için tercih edilebilir yöntemlerden biridir.

katilimevim-sabit-reklam