Faizsiz araba almak mümkün

Katılımevim: ev, arsa, araba, gayrimenkul alımları için kullanılan bir sistem olup Türkiye koşullarına uygun olarak her bütçeye uyum göstermektedir. Pek çok insanın araba sahibi olmak hayalini gerçekleştiren sistemde özgün tasarruf yöntemleri kullanmaktadır. Bu sayede müşteriler almak istedikleri araba için; vade farkı, faiz ya da farklı ek ödemeler yapmak zorunda kalmaz.

Katılımevim vasıtasıyla araba sahibi olmanın en önemli şartı 18 yaş üstü olmak ve az ya da çok bir gelire sahip olmaktır. Bu şartları sağlayan her Türk vatandaşı sunulan imkan ve kampanyalardan yararlanabilir. 18 yaşın altındaki bireyler vasileri ile birlikte başvurarak araba almak için erkenden yola çıkabilir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim sisteminde, farklı tasarruf modelleri bulunmaktadır. Kişi, bu modeller arasında kendisine en uygun olan gruba girerek sisteme dahil olur.

Katılımevim Giriş

Yardımlaşmaya dayalı araba edindirme projesine giriş, katılımcının kararıyla gerçekleşir. Üç modelden biri tercih edilerek sisteme giriş gerçekleştirilir. Ek bir şart aranmaz. Kişinin rızasının olması ve TC vatandaşı olunması giriş için yeterli olmaktadır. Peşinat ödemeden, kredi çekmeden, aylık taksitlerle araba sahibi yapan bu sistemde taksit miktarları bütçeye göre planlanır. Katılım Evim güvencesiyle araba almak bu bakımdan oldukça avantajlıdır.

Katılımevim Hesaplama?

Satın alınmak istenen araba için uzmanlar eşliğinde çeşitli hesaplamalar yapılmakta ve her aşamada katılımcı ayrıntılı bilgilendirilmektedir. Alınacak arabanın ve organizasyonun bedelinde olduğu gibi aylık taksit miktarı hesaplamaları da katılımcı tarafından gerçekleştirilebilir. Hızlı bir şekilde araba almak isteniyorsa peşinat verilebilir. Böylece ödenen peşinat miktarı taksitlendirilen miktardan düşülerek aylara o şekilde yansıtılır.

Katılımevim Kampanyaları

Sistemde; kira yardımı, faiz, peşinat yahut vade farklı gibi ücret talepleri bulunmamaktadır. Sayı olarak farklı kapasitelerde olan tasarruf programlarına kaydolarak aylık ödenmek istenen miktar ödenir. Ek maliyetler olmadığı için araba daha ucuza alınmış olur. Toplu para ele geçtiğinde borcun tamamen kapatılması da mümkündür. Bu avantajlarına ek olarak katılımcılara çeşitli kampanyalar da sunulmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam