Faizsiz Araba Alınır Mı?

Faizsiz Araba Alınır Mı?

Peşinatı olmayan kimseler için taksitle ve senetle araba almak seçenekleri ilk olarak akla gelen yöntemlerdir.

Ülkemize oldukça canlı olan araç piyasaları, birçok kişinin de bu anlamda iştahını kabartır. İnsanlar, gerek kişisel ve gerekse toplu ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, araba sahibi olmak ister. Ancak kimi zaman evdeki hesap çarşıya uymaz ve yeterli birikim maalesef elde olmaz. Bu koşullar altında akla gelecek ilk seçeneklerden biri, taksitle araba almaktır.

Peşinatı olmayan kimseler için taksitle ve senetle araba almak seçenekleri ilk olarak akla gelen yöntemlerdir. Peki, taksitle krediyi nereden sağlamak mümkün oluyor? Toplumun büyük kısmında aşina olunan alışkanlık haline gelen kredi tahsisi, bankalar aracılığıyla sağlanıyor. Faizlerin son yıllarda önemli ölçüde düşmesi, bankaların koşulları müşteri lehine yumuşatması gibi gelişmeler, banka kredilerini cazip hale getirdi.

Ancak ne var ki geçtiğimiz iki yılda artan faizlere bağlı olarak, taksitle araba almak seçeneği cazibesini yitirmeye başladı. Nitekim bankaların dört beş yıllık geri ödeme taleplerine yüksek masraflarla karşılık vermesi, avantaj olmakta büyük ölçüde uzaklaştı. Bu durumda insanlar Katılımevim gibi alternatif çözüm yöntemlerini benimsemeyi daha uygun görmeye başladı.

Peki, katılımevim sistemi insanlara faizsiz araba alma seçenekleri mi sunuyor? Bu sisteme katılım yapmak için neler yapılmalı gibi sorular yazımızda sizler için cevaplandı. Son gelişmeler ışığında, sizlerde hayalini kurduğunuz taksitle araba al seçeneğini hayata geçirebileceksiniz.

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Öncelikle taksitle araba nasıl alınır konusunda birkaç öneri sunulabilir. Buna göre kredi sağlayan kuruluşlardan faizli krediler ya da Katılımevim gibi seçenekler üzerinden de, faizsiz ve sadece katılım payı ödenerek, istenen tutarda kredi kullanılabilir.

Faizsiz sistemde, peşinatlı ya da peşinatsız bir şekilde kayıt olunabilir. Aylık yapılan çekilişlerin ardından belli bir gruba mensup katılımcılar arasında, aylık talihliler belirlenir. Bu kimseler anına, taksitle araba ama faizsiz yöntemi ile tanışabilir.

Taksitle Araba Almak Kazançlı Mı?

Taksitle araba aldığınızda, hazır kaynak kullanımına ve peşin alımlara göre belli oranda kayba uğramanız söz konusudur. Ancak faizli kredi yöntemine oranla katılım sistemleri, faizsiz yöntemi belirlediği için, kazançlı çıkmanız muhtemeldir. Taksitle araba sıfır model olarak sizlere sunulabilir. Bu fırsatları kullanmak için araç showroomları ile irtibata geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun Sizi Arayalım.admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos