Evim Evim Nedir? Evim Evim Şartları

Mülk sahibi olmak isteyen kişilere faiz uygulaması olmadan, peşinat gerektirmeyen ev almak isteyen kişilere en kolay çözüm yolunu sunmaktadırlar. 25 yıldır hizmet veren Evim Evim’de kişilerin gelir durumlarına uygun olacak şekilde imkanlar sunan bir firmadır.

Evim Evim Giriş

Ev ya da araba, arsa gibi mülklere sahip olmak isteyen kişilerin tek seçeneği bankalardan kredi çekmek değildir. Faiz, peşinat olmadan ve en uygun şekilde hazırlanan ödeme planları ile hayalinizdeki eve ulaşabilirsiniz. Daha kolay bir şekilde ev sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Evim Evim Kampanyaları

Evim Evim ile almanın çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler çekilişli sistem ve çekilişsiz sistemdir. Çekilişli sistemde aylık gelir durumları uygun olan kişilerden gruplar oluşturulmaktadır. Peşinatlı ve peşinatsız olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Peşinat ödemek sizin tercihinizdir. Peşinat ödenmesi halinde evin değerinden düşülmektedir. Kalan değer üzerinden ödeme planı hazırlanmaktadır. 40 ile 200 kişi arasında değişen gruplardır. Aylık gelir durumunuza göre taksit bedeli belirlenmektedir. Ev teslim edilene kadar taksit bedeli değişmez. Evinizi teslim alacağınız tarih çekiliş ile belirlenmektedir. Evinizi teslim aldıktan sonra aylık taksit bedelinde küçük artışlar olmaktadır. Çekilişli sistem içinde ise kira destekli çekilişli sistem, değer artışlı çekilişli sistem, kısaltılmış vadeli çekilişli sistemleri de bulunmaktadır.

Çekilişsiz sistemde ise evin değeri belirlendikten sonra en uygun olacak şekilde ödeme planı hazırlanmaktadır. Bu sistemde evinizin teslim edileceği tarih en başında belirlenmektedir. Çekilişsiz sistemin içinde peşinatlı sistem ve vade ortası sistemi bulunmaktadır. Peşinatlı sistemde peşinat ödendikten sonra kalan değer üzerinden aylık taksit tutarı belirlenmektedir. Belirlenen tarihte ev teslim edilmektedir. Vade ortası sistemde taksitlerinin yarısının ödenmesi ile eviniz teslim edilmektedir.

Evim Evim Ev Alma

Faizsiz bir sistem üzerine kurulan kampanyalar sayesinde daha kolay bir şekilde kendi evinize sahip olabilirsiniz. Satın almak istediğiniz evi seçmek, değerinin belirlenmesi ile sizin için en uygun kampanya belirlenmektedir. Her kişinin gelir düzeyi farklı olduğu için çok sayıda kampanya bulunması önemli bir özelliktir. Kampanyaya göre taksitleri dondurabilme, taksit ödemelerinin sizin kontrolünüzde olması gibi faydaları bulunmaktadır.

Evim Evim Avantajları

Evim Evim’de ev sahibi olmak isteyen kişilere çok sayıda avantaj bulunmaktadır. En önemli avantaj faizsiz olmasıdır. Diğer avantajlar ise peşinat ödeme zorunluluğu olmaması, aylık taksit bedelinin sizlerin tarafından belirlenmesidir. Güvenli bir şekilde dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam