Katılımevim ile kira öder gibi ev almak

Ek maliyetler ödemeden ev sahibi olmak herkesin ortak hayali. Katılımevim ile dileyen herkes ev sahibi olabilecek. Birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz Katılımevim ile kira öder gibi ev satın alabileceksiniz. Satın almak istediğiniz evi kendiniz seçiyorsunuz. Kararınızı verin ve mali desteğe ihtiyaç duymadan evinizi satın alın.

Katılımevim Kimin

Vadeli araba alma şansınızı da yine Katılımevim ile değerlendirebilirsiniz. Senetle araba ve taksitle araba al kampanyalarından yararlanarak sizde hayalinizdeki otomobile kavuşabilirsiniz.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim yöntemleri ile bütçenizi hiç zorlamadan ev veya araba satın alabilme şansınız vardır. Katılımevim müşterilerine üç farklı sistem sunarak hizmet vermektedir. Faizsiz konut kredisi alarak bütçenize uygun evi tercih edebilirsiniz.

Katılımevim Katılım Şartları

Katılımevim ile dileyen herkes ev sahibi olabilir. Burada tespit etmeniz gereken şey ne kadar finansal desteğe ihtiyaç duyduğunuzdur. Bütçenizi hesapladıktan sonra Katılımevim ’e müracaat edebilirsiniz. Peşinatsız ev almak için Katılımevim hizmetinizde olacaktır.

Katılımevim Örnek Hesaplaması

Katılımevim ’in geliştirmiş olduğu üç farklı sistemden birine dâhil olduğunuzda hesaplamalar ona göre belirlenir.

Katılımevim Araba

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Katılımevim sadece konut alanında değil otomotiv alanında da kolaylıklar sunmaktadır. Birikimlerinizi bu alanda da gönül rahatlığı ile değerlendirebilirsiniz.

Katılımevim Şubeler

Katılımevim ’in bir çok ilde şubesi bulunmaktadır. Faizsiz ev kredisi alarak hayalini kurduğunuz evinize kavuşmanız Katılımevim ile çok kolay.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam