Eminevim

Ev almak isteyen ancak ödeme koşulları nedeni ile bu isteğini gerçekleştiremeyen kişiler için faizsiz ev, peşinatsız kolay ev sahibi olma fırsatı sunan bir sistem geldi. Bu sistemin adı Eminevim olmaktadır. Yıllardır insanları kira öder gibi yuva sahibi yapan ve ödeme konusunda sağladığı kolaylıklarla adından söz ettiren bir sistem olarak herkesin faydalanabileceği bir yapıdadır.

Eminevim Nedir?

Türkiye’de ve dünyada bir yeniliği başlatan Eminevim kişinin bütçesine göre, faizsiz ve dilediği yerden gayrimenkul sahibi olmasına yardımcı olan bir sistemdir. Elbirliği Sistemi bu sistemin bir diğer adıdır.

Eminevim Kimin?

Eminevim, 1991 yılında kurulan Emin Grup bünyesinde bir firmadır. Peşinatsız ev sisteminin kurucusudur.

Eminevim Yöntemleri

Eminevim’de ister çekilişli yöntem ister peşinatlı yöntem istenirse peşinatsız yöntem seçilebilir. Çekilişli yöntemde taksit vadesine göre bir gruba dahil olunmakta ve çekiliş sonrası her ay bir kişinin ev sahibi olacağı şekilde yardımlaşma sistemi başlar. Vade ortası sistemde ise çekiliş yapılmamaktadır. Taksit yarısını takip etmekte olan her bir ayda belirlenen rakam ödenir. Taksit azalma ya da artma söz konusu olmaz. Peşinatlı sistemde ise peşinat ve taksit tutarının belirlenmesi esastır. Sonrasında ise vadeler belirlenir ve ödemeler başlar. Faizsiz ev kredisi için Eminevim seçeneklerine bakabilirsiniz.

Eminevim Katılım Şartları Nedir?

Eminevim almak isteyen kişinin sadece ödemede sistem belirlemesi gerekir. Sistemi belirlediği takdirde herkes Eminevim fırsatlarından yararlanabilir.

Eminevim Örnek Hesaplama Tablosu

Eminevim sisteminde 40, 60, 80, 100, 120, 160, 200 kişilik gruplar görebilirsiniz. Taksit tutarı dahil olunan gruba göre belirlenecek ve buna göre ödeme tablosu çıkarılacaktır. Kişi evini alana kadar bu sabit tutarı ödeyecektir. Ev almak aslında bu kadar basittir.

Eminevim Araba

Eminevim araba sistemi de tıpkı konut gibi işlemektedir. Kişi almak istediği arabayı, ödeme sistemini belirler. 20 ila 40 arasında taksit seçeneği seçilebilmektedir. Vadeli araba almak ya da senetle araba isteyenler için hayli geniş seçenekler mevcuttur. Grupta kişilerin ödemiş olduğu aylık taksit tutarı havuzda toplanır ve bu tutar ile noterde çekiliş yapılır. Çekilişle belirlenen kişiye araba alınır. Bu şekilde taksitle araba imkanından faydalanılmış olur.

Eminevim Şubeleri

Eminevim’in şube sayısı ülke genelinde 100’den fazladır. Elbirliği sistemi ile yurtiçinde 2019 yılında 10 bini aşkın teslimat yapılan Eminevim’in size en yakın şubesine ulaşabilirsiniz. Faizsiz konut kredisi için şubelerden herhangi birini telefonla arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam