Eminevim Nedir? Emin Evim Şartlar

Gün geçtikçe faize bulaşmadan ya da peşinatsız ev almak daha da zor hale gelmektedir. Faiz ödemesini kaldıran ve peşinatı şart olarak koşmayan Eminevim, her bütçeye uygun evlerin satın alınması için yardım etmektedir. Oluşturulan sistemde esas noktasında, imece usulü yani yardımlaşma vardır. Sistemin getirileri sayesinde uygun taksitlendirmeler ile kişi Türkiye’de istediği bir eve kolayca sahip olabilir.

Eminevim Nasıl Çalışır?

Ev almak isteyenlerin değerlendirmeye aldığı pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Banka kredisi bunların başında gelir. Ancak bankaların talep ettikleri faizler kimi zaman ödemede zorluk çıkarabilmektedir. Evim Evim aracılığıyla ev almada ise peşinat zorunlu değil isteğe bağlıdır. Sistemin çalışma aşamaları şu şekilde gelişir:

  • Alınacak evin değerinin belirlenmesi
  • Bütçeyi sarsmayacak şekilde taksit vadesi ayarlama
  • Tasarruf modelinin seçimi

Sistemde çekiliş seçeneği olduğu gibi çekiliş olmadan diğer sistemlerle de ev sahibi olunabilmektedir. Çekilişin olduğu sistemlerde, dahil olunan grup içinden yapılan bir çekilişte her ay bir kişiye evine kavuşması için yardımlaşma sistemi uygulanır. Bu çekilişler noter huzurunda resmi bir şeklide yapılır. Eğer vade ortası sistem tercih edilmişse çekiliş olmaz. Belirlenen taksitler sürdürülür.

Eminevim Giriş

Orta ve dar gelirli kimselerin de ev sahibi olmasına olanak veren sistemde, faizsiz bir şekilde kira öder gibi ev alımı gerçekleştirilir. Sistem basit ve kolay işlemektedir. Bu sisteme dahil olmak da oldukça kolaydır. Giriş için gereken tek şey; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına sahip olmaktır. Bu şartı sağlayan herkes, isteği doğrultusunda başvurusunu gerçekleştirir.

Eminevim Hesaplama?

Eminevim sisteminde gerçekleştirilen hesaplamalarda ek maliyetler katılmadığından gerekenden fazla para ödenmemiş olur. Hesaplamalar müşterinin belirlediği taksit miktarlarına ve vade sayılarına göre düzenlenmektedir. Uzman personellerden bu konuda yardım alınabilir. Böylece bütçeyi sarsmadan ev alınması için en uygun hesaplama gerçekleştirilir. Ayrıca zorunlu durumlar meydana gelir de katılımcı sistemden ayrılma talebinde bulunursa alınan organizasyon ücreti haricinde, ödenen tüm parayı kişiye iade eder.

Eminevim Kampanyaları

Kendi için farklı alternatiflere sahip olan Eminevim sistemi, güvenli ve kendini kanıtlamıştır. Bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ile birçok insanın ev sahibi olmak hayalini gerçekleştirmesine ön ayak olmaktadır. Bunların yanı sıra katılımcılara sunulan farklı kampanyalar da bir çözüm niteliğinde olup müşterilerin ilgisini çekmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam