Birikimevim

Ek maliyetler ödemeden ev sahibi olmak herkesin ortak hayali. Birikimevim ile dileyen herkes ev sahibi olabilecek. Birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz Birikimevim ile kira öder gibi ev satın alabileceksiniz. Satın almak istediğiniz evi kendiniz seçiyorsunuz. Kararınızı verin ve mali desteğe ihtiyaç duymadan evinizi satın alın.

Birikimevim Nedir

Birikimevim erken teslimatlı sistem, serbest sistem ve sabit sistem olarak belirlenmiş olan ödeme metotları ile dilediğiniz evi satın almanızı basitleştiren bir finansal sağlayıcı olarak karşımıza çıkmaktadır. Faizsiz ev sahibi olmanın önünü açan bir sistemdir. Faizleri ya da vade farkını dert etmenize lüzum yoktur.

Birikimevim Kimin

Telli Grup’a ait olan bir markadır. Bu grup yalnızca konut sektöründe hizmet vermez. Ayrıca otomotiv sektöründe de hizmetleri mevcuttur. Vadeli araba alma şansınızı da yine Birikimevim ile değerlendirebilirsiniz. Senetle araba ve taksitle araba al kampanyalarından yararlanarak sizde hayalinizdeki otomobile kavuşabilirsiniz.

Birikimevim Yöntemleri

Birikimevim yöntemleri ile bütçenizi hiç zorlamadan ev veya araba satın alabilme şansınız vardır. Brikim evim müşterilerine üç farklı sistem sunarak hizmet vermektedir. Faizsiz konut kredisi alarak bütçenize uygun evi tercih edebilirsiniz.

Birikimevim Katılım Şartları

Birikimevim ile dileyen herkes ev sahibi olabilir. Burada tespit etmeniz gereken şey ne kadar finansal desteğe ihtiyaç duyduğunuzdur. Bütçenizi hesapladıktan sonra Birikimevim’e müracaat edebilirsiniz. Peşinatsız ev almak için Birikimevim hizmetinizde olacaktır.

Birikimevim Örnek Hesaplaması

Birikimevim’in geliştirmiş olduğu üç farklı sistemden birine dâhil olduğunuzda hesaplamalar ona göre belirlenir. Örneğin serbest sisteme katılmışsanız ön ödeme yapmanıza gerek yoktur ve ne zaman ve ne kadar ödeme yapacağına kendiniz karar verirsiniz. Ev almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Birikimevim Araba

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Birikimevim sadece konut alanında değil otomotiv alanında da kolaylıklar sunmaktadır. Birikimlerinizi bu alanda da gönül rahatlığı ile değerlendirebilirsiniz.

Birikimevim Şubeler

Birikimevim’in 4 tane şubesi bulunmaktadır. Bunlar İstanbul’da Gaziosmanpaşa ve Ümraniye ilçelerindedir. Diğer şubeler ise Malatya ve Gaziantep illerimizde bulunmaktadır. Faizsiz ev kredisi alarak hayalini kurduğunuz evinize kavuşmanız Birikimevim ile çok kolay.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam