Birikimevim Nedir? Birikimevim Şartları

Ev sahibi olmak her insanın hayalidir ve insanların günümüzde artık kolayca ev sahibi olabilmeleri için önlerine çıkan yöntemlerden bir tanesi de Birikimevim sayesinde ev sahibi olmaktadır. Özellikle düşük ve orta gelir düzeyinde olan ailelerin kira öder gibi ev sahibi olmalarını sağlayan bir yöntemdir.

Birikimevim Nasıl Çalışır?

Birikimevim kanalı ile ev almak isteyenlerin karşısına 3 farklı sistem çıkar. Bunlardan ilki sabit sistemdir. Benzerlerine çok benzer. Bir diğer sistem erken teslimat olan sistemdir. Diğeri ise serbest sistem olarak karşımıza çıkar. Tüm bu sistemlerin tamamı faizsiz olan sistemlerdir. Kişiler kendilerine en uygun olan sistemi seçerek sisteme girerek ev sahibi olabilir.

Birikimevim Giriş

Kişiler ev sahibi olmak için bu sisteme girdikleri zaman kolayca ev sahibi olabilirler ama öncesinde sisteme dahil olmaları gerekir ki burada ilk yapılması gereken şey alınacak olan evin belirlenmesidir. Belirlenen evin rakamına göre ve kişinin kararına göre aylık ödenecek rakam da belirlendikten sonra Evim Evim aracılığı ile ev sahibi olmak mümkündür. Birikimevim’e giriş yaptıktan sonra artık gerçek manada ev satın almak için bir adım atmış olursunuz. Bu aşamadan sonra ödemelerinizi zamanında yaparak; yapmış olduğunuz sözleşme çerçevesinde evinizi alacağınız zamanı beklemelisiniz.

Birikimevim Hesaplama

Birikimevim sisteminde ev sahibi olmak için hesaplama yapılır iken hangi sisteme dahil olduğuna göre hesaplama yapılır. Peşinat ödenip ödenmemesi, kaç ayda ödeme yapacağı gibi parametreler hesaplamayı belirleyen faktörler arasındadır. Her nasıl olursa olsun tüm kontroller hepsinde siz de olan sistemlerdir. Hesaplama işlemi yapılırken birtakım verilerin hesaba katıldığını söylemek mümkün olmaktadır.

Birikimevim Kampanyaları

Sistem içinde dönem dönem değişik kampanyalar yapılmaktadır. Belli günlere özel indirimler yapılır iken kimi zamanda başka kolaylıklar müşterilerine sunulmaktadır ki bunun için düzenli olarak Birikimevim takip etmekte fayda vardır. Faizsiz bir şekilde ev sahibi olmayı isteyen kimselere özel olarak tasarlanan kampanyaların son derece cazip seçenekleri sunabildiği biliniyor. Bu durum ise doğal olarak ev sahibi olmak isteyenler açısında son derece avantajlı olan bir durum olarak tanımlanıyor.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam