Birevim

Para biriktirerek araba veya ev sahibi olmak neredeyse olanaksız. Günümüz şartlarında ev sahibi olabilmek ancak aylık yapılacak olan ödemelerle mümkün olabiliyor. Bankalara ev kredisi alabilmek için başvuru yapan pek çok insan halen kredi almaya hak kazanmayı bekliyor. Birevim de tam da bu noktada ev almak isteyen kişilerin imdadına yetişiyor diyebiliriz. Birevim ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Birevim Nedir

Birevim insanlara kolay ev sahibi olabileceği olanaklar sunuyor. Yüksek faizler ve yüksek vade farkları insanların araba ve ev alabilmelerinin önünde en büyük engel. Birevim bu engelleri ortadan kaldırıyor. Faizsiz ev sahibi olmak hayal olmaktan artık çıkıyor.

Birevim Kimin

Birevim şu anda yalnızca Erzurum ilimizde hizmet vermektedir. Erzurumlu ortakların kurmuş olduğu bir şirkettir. Küçük yatırımları değerlendirerek insanları ev ve araba sahibi yapmaya çalışmaktadır. Sizde peşinatsız ev almak isterseniz Birevim şirketine başvuru yapabilirsiniz.

Birevim Yöntemleri

Birevim üç farklı metot uygulayarak insanları ev sahibi yapmaktadır. Bunlar sabit planlı yöntem, çekilişli yöntem ve konut değer artışlı yöntemdir. Bu yöntemlerden bir tanesi seçerek hayalini kurduğunuz eve kavuşabilirsiniz. Ev almak Birevim sayesinde kolaylaşmaktadır.

Birevim Katılım Şartları Nedir

Ev ve otomobil sahibi olmak isteyen her T.C yurttaşı Birevim şirketinin sunmuş olduğu olanaklardan yararlanabilmektedir. Kişiler bütçelerin uygunluklarına göre Birevim ailesine katılabilirler. Faizsiz konut kredisi alarak ev sahibi olabilirler.

Birevim Örnek Hesaplaması

Birevim ailesinde peşinat ödeme mecburiyeti bulunmamaktadır. Ara ödeme de mecburi değildir. Fakat teslimatı almadıysanız yapacağınız ara ödemeler teslimat tarihlerinizi öne çekmektedir. Faizsiz ev kredisi alarak dilediğiniz evi tercih edebilirsiniz.

Birevim Araba

Birevim sadece konut sektöründe değil otomotiv sektöründe de vardır. Vadeli araba almak isteyen herkes Birevim’e başvurabilir. Senetle araba ve taksitle araba satın alma kolaylıklarını yine Birevim sunmaktadır. Artık istediğiniz otomobile binmek hayal olmaktan çıkmıştır.

Birevim Şubeler

Birevim günümüzde pek çok kentinde hizmetlerini sürdürmektedir. Şube sayısını her geçen gün genişletme hedefinde olan Birevim; bu kapsamda çalışmalarını yürütmektedir. Birevim müşteri odaklı bir şirkettir ve müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam