Birevim Nedir? Birevim Şartları

Birevim: ev, arsa, araba, gayrimenkul alımları için kullanılan bir sistem olup Türkiye koşullarına uygun olarak her bütçeye uyum göstermektedir. Pek çok insanın ev sahibi olmak hayalini gerçekleştiren sistemde özgün tasarruf yöntemleri kullanmaktadır. Bu sayede müşteriler almak istedikleri ev için; vade farkı, faiz ya da farklı ek ödemeler yapmak zorunda kalmaz.

Birevim vasıtasıyla ev sahibi olmanın en önemli şartı 18 yaş üstü olmak ve az ya da çok bir gelire sahip olmaktır. Bu şartları sağlayan her Türk vatandaşı sunulan imkan ve kampanyalardan yararlanabilir. 18 yaşın altındaki bireyler vasileri ile birlikte başvurarak ev almak için erkenden yola çıkabilir.

Birevim Nasıl Çalışır?

Birevim sisteminde, farklı tasarruf modelleri bulunmaktadır. Kişi, bu modeller arasında kendisine en uygun olan gruba girerek sisteme dahil olur. Dört modeli olan bu sistemde, faizsiz ev almak mümkündür. Ayrıca çok kapsamlı taksit seçenekleri de sunulmaktadır. Genel itibariyle bir dayanışma projesi olarak yükselmekte ve böylece her bütçeden kişileri hayallerindeki eve kavuşturmaktadır.

Birevim Giriş

Yardımlaşmaya dayalı ev edindirme projesine giriş, katılımcının kararıyla gerçekleşir. Dört modelden biri tercih edilerek sisteme giriş gerçekleştirilir. Ek bir şart aranmaz. Kişinin rızasının olması ve TC vatandaşı olunması giriş için yeterli olmaktadır. Peşinat ödemeden, kredi çekmeden, aylık taksitlerle ev sahibi yapan bu sistemde taksit miktarları bütçeye göre planlanır. Evim Evim güvencesiyle ev almak bu bakımdan oldukça avantajlıdır.

Birevim Hesaplama?

Satın alınmak istenen gayrimenkul için uzmanlar eşliğinde çeşitli hesaplamalar yapılmakta ve her aşamada katılımcı ayrıntılı bilgilendirilmektedir. Alınacak evin ve organizasyonun bedelinde olduğu gibi aylık taksit miktarı hesaplamaları da katılımcı tarafından gerçekleştirilebilir. Hızlı bir şekilde ev almak isteniyorsa peşinat verilebilir. Böylece ödenen peşinat miktarı taksitlendirilen miktardan düşülerek aylara o şekilde yansıtılır.

Birevim Kampanyaları

Sistemde; kira yardımı, faiz, peşinat yahut vade farklı gibi ücret talepleri bulunmamaktadır. Sayı olarak farklı kapasitelerde olan tasarruf programlarına kaydolarak aylık ödenmek istenen miktar ödenir. Ek maliyetler olmadığı için ev daha ucuza alınmış olur. Toplu para ele geçtiğinde borcun tamamen kapatılması da mümkündür. Bu avantajlarına ek olarak katılımcılara çeşitli kampanyalar da sunulmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam