Bir arabam olsun ayağımı yerden kessin

Benim de bir arabam olsun, ayağımı yerden kessin, uzağımı yakın etsin, beni ve ailemi acil durumlarda kimseye muhtaç etmesin diyorsanız, bize kulak verin. Bu yazıda merak edenleri için, araba almanın kolay yollarından söz edeceğiz. Artık bir arabam olsun diyen herkesin araba alma şansı var. Şayet araba alacak toplu bir paraya sahip değilseniz ilk akla gelen elbette kredi ile araba almak olacaktır. Ama araba almak isteyenler faiz ödemek ve kredi kullanmak istemeyebilir. Bu durumda güzel ve güvenilir bir alternatif olduğunu biliyor muydunuz?

Senetle araba alma şansı

 Kredisiz, faizsiz araba almak isteyenler için, senetle araba alma fırsatı sunan satış firmaları, bir çok insanın araba almak için başvurduğu yerlerdir. Biraz peşinatla veya peşinat ödemeden, benimde bir arabam olsun diyorsanız, internette kısa bir araştırma yapmanız ve senetle araba satan firmaları tespit etmeniz yeterli. Artık araba pazarlarında sabahtan akşama kadar dolaşmak ve yorulmak yok. İnternetten size en yakın araç satan firmayı bulup, yorulmadan başvurabiliyorsunuz. Bu firmaların sunduğu çeşit, model ve fiyatları yine internet ortamında inceleyebiliyorsunuz. Başvuru sonrası müşteri hizmetleri hemen dönüş yapıp merak ettiğiniz her bilgiyi, nazikçe ve özenle aktarıyor. Görüşmenizin ardından gidip firma satış temsilcileri ile yüz yüze görüşme şansına sahipsiniz. Satış temsilcisi sizin için, gelir ve ödeme durumunuza göre ödeme kolaylığı olan bir ödeme planı hazırlayacaktır. Bu sayede zorlanmadan taksitle araba sahibi olmuş olacaksınız. İsterseniz internet üzerinden gerekli belgeleri sunup satıcı firma onay verdiği an, direkt gidip senetlerinizi imzalayabilirsiniz. Kolaylıkla arabanızı alıp, mutlulukla arabanıza binip, evinize veya işyerinize dönebilirsiniz. Rüya gibi değil mi?

 

Senetle alınan arabayı ustaya göstermek gerekir mi?

 

Özellikle, bir arabam olsun deyip ikinci el araba alanların, sağlam bir arabam olsun düşünmeleri normaldir. Hele arabayı taksitle almışlarsa endişe duymakta haklıdırlar. Kimse taksit öderken, sanayi masrafına girmek, sanayilerde sürünmek istemez. Senetle aldıysanız, arabanızı ustaya göstermenize gerek yoktur; çünkü satıcı firmalar arabanın her bakımını ve muayenesini yaptırmış olurlar.

katilimevim-sabit-reklam