Arabam Olsun Diyorsanız Ne Kadar Birikim Yapmalısınız

Şayet arabam olsun diyorsanız ne kadar birikim yapmalısınız? Sorusuyla sıklıkla karşılaşırsınız. Günümüzde pek çok kişinin aklında taksitle araba alabilir miyim sorusu yer almaktadır. Malum hayat şartlarında birikim yaparak araba almak imkânsıza yakındır. Bu durumun farkında olan pek çok kişi en azından peşinat biriktirerek araba almaya yönelmektedir. Elbette alınan küçük maaşlarla peşinat biriktirerek araba almak bile yıllar sürebilmektedir.

Peşinatı olanlar ise bankaların acımasız ödemeleri ve faizleri altında ezilerek araba almaya çalışmaktadır. Ancak bu zor şartlarda araba alınsa bile masraflarından dolayı gönül rahatlığı ile kullanılması pek mümkün olmamaktadır. Peşinatsız araba almak istediğiniz zaman ise ödeyeceğiniz taksitlerin miktarı aşırı yükselmektedir. Yaşanan bu durum ise pek çok kişiyi araba almaktan vazgeçirmektedir.

Artık hayallerinizden vazgeçmeden, peşinatsız, taksitle, senetle araba alabileceğiniz güçlü bir kurum var. Katılımevim…

Katılımevim müşterilerinin hayatını zorlaştırmadan hayallerine kavuşmalarını sağlayan uzun yıllardır hizmet veren bir firmadır. İster peşinatınız olsun isterseniz hiçbir birikiminiz olmasın rahatlıkla araba alabilirsiniz.

Faizsiz Araba Alınır mı?

Katılımevim güvencesi ile araba almak isteyenler için faizsiz araba almak hayal değildir. Arada fiyat farkı uygulaması yapmaksızın araba sahibi olabilirsiniz. Hatta dilerseniz 490 lira taksitle araba kampanyanız bütçesinden fazla ayıramayacak olan müşterilerimize hitap etmektedir.

Firmamız ödeme modelleri ile de sizi şaşırtmaya devam etmektedir. İster peşinatlı isterseniz peşinatsız ödemeler yapabilirsiniz. Hızlı, rahat, sabit ve esnek ödeme modellerimizden birini tercih edebileceğiniz gibi size özel olarak bir düzenleme yapılmasını da talep edebilirsiniz.

Bizi Yakından Tanıyın

Uzun yıllardır Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren bir kurum olarak hizmet vermekteyiz. Amacımız maddi olarak zorlamadan kişileri ev ve araba sahibi yapmaktır. Elbette tüm bunları bütçeleri yormadan yapmayı başarmaktayız. Firmamızın şubelerine gelerek taksitle araba sıfır ve ikinci el seçenekleri ile araç almak isteyenlere yol göstererek istedikleri kadar ödeme ile bu mutluluğu yaşamalarına sadece aracılık etmekteyiz.

Hayalleri ve kimliği ile şubelerimize gelen herkesi iyice dinleyerek gerekli çalışmaları yaparak seçeneklerimizi sizin istediğiniz şekilde düzenleyerek hizmet vermekteyiz. Şimdiye kadar binlerce müşterimiz ev ve araba sahibi olmak için firmamızı tercih etmiştir.

Firmamıza internet sitesinden form doldurarak veya size en yakın şubemize gelerek detaylıca her şeyi sormanız mümkündür. Alanında uzaman kadromuz size gereken yardımı yaparken siz de ikramımız olan kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Yazımızda arabam olsun diyorsanız ne kadar birikim yapmalısınız? Sorusuna nitelikli bir şekilde yanıt verdik.

katilimevim-sabit-reklam