Faizsiz yöntemlerle senetle araba almak

Türkiye şartlarında iyi bir geliriniz yoksa ev almak için daha çok çabalamak ve biriktirmek lazım gelmektedir. Farklı yöntemlerle ev sahibi olmayı mümkün kılan birtakım sistemler olmakla birlikte peşinat gereksinimi kendini göstermektedir. Aynı şekilde araba almak için bunlar gerekli görülen koşullardır.

Katılımevim Nedir?

Araba almak için gereken tasarrufu sağlayarak insanları hayallerindeki otomobile kavuşturan Katılımevim, benzerleriyle karşılaşılan faizsiz ev kredisi mantığıyla çalışmakta olup ek masraflardan müşterilerini kurtarmaktadır. Katılımevim, sırası gelen aileleri Noter huzurunda arabalarıyla buluşturmaktadır.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim, araç sahibi olmak isteyip ödemelerde sıkıntı yaşayan yahut banka faizleriyle uğraşmak istemeyen kişiler için araba sahibi olmayı mümkün kılan bir kurumdur. Mantığını kadınların altın gününden alarak, dayanışma, yardımlaşma şeklinde gruplar oluşturarak binlerce aileyi hayaline kavuşturmaktadır.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim aracılığıyla otomobil alınmak istendiğinde, ortak noktaları bulunan kişilerin bir araya getirildiği faizsiz araç alma sistemi içine kişi yerleştirilir. Bu şeklide taksitle araba almak için ilk adım atılmış olur. Taksitlerin yarısı tamamlandığı halde sıra gelmemişse durum değerlendirilerek kalan taksitler araç alındıktan sonra ödenmeye devam eder. Tıpkı faizsiz ev seçeneklerinde olduğu gibi faiz yükü kişiye yüklenmez.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Araç sahibi olmak isteyen ancak peşinatsız ev mantığıyla peşinat ödemek istemeyen, faize bulaşmadan araba almak isteyen 18 yaş üstü herkes bu sisteme katılabilir. Hangi gelir grubuna tabi olunduğu fark etmez. Yalnızca gelir gruplarına göre ödeme planlarında farklılık yapılmaktadır.

 Katılımevim Örnek Hesaplaması

Türkiye’nin her yerinden araba alma imkanı veren Katılımevim, faizsiz konut kredisi esiniyle araç kredisinde de faiz uygulamaz. Alınacak arabanın fiyatı müşteri ile birlikte belirlenir. Ardından da aracın ödemeleri için kaç taksit yapılacağı belirlenir.

Katılımevim Araba

Farklı yöntemlerle otomobil sahibi olmak için en çok kullanılan yöntem vadeli araba alma yöntemidir. Aynı şekilde senetle araba almak da sıklıkla tercih edilen yöntemlerdendir. İki yöntemde de taksit taksit ödemeler gerçekleşir. Ödeme güçlüğü yaşandığında taksitler dondurulmaktadır. Taksitin miktarı ve katılınacak grup gelir düzeyine göre belirlenir.

Katılımevim Şubeler

Türkiye’nin pek çok ilinden katılım sağlanabilmekte ve kira öder gibi bütçe sarsmayan taksitlerle araba sahibi olunabilmektedir. Araç sahibi olmak için sisteme girmek yeterlidir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam