Araba almak isteyenlere kolaylıklar

Araba almak isteyenler için oluşturulmuş bu sistemdir.  Katılımevim ile ilgili çok sık reklam ve tanıtımlar duymaktayız.

Araba, ev,  işyeri,  arsa gibi taşınmazların, banka veya diğer borçlanma türlerine girmeden ve faiz derdi yaratmadan alınabilmesini sağlamaktadır. Bu sistem dayanışma usulüyle işlemekte; bir nevi altın günü formatındadır. Faizli iş yapmak istemeyen müşteriler daha çok tercih etmektedir.

Katılımevim modelleri ile müşteriyi daha düşük borç altına sokmakta; faizle ilgili bir problem söz konusu olmadığı için ödemeler daha kolay ve düşük olmaktadır. Müşteri, dilediği ödeme süresini ve planını kendi belirlemektedir.

Katılım şartları; TC Vatandaşı olmak veya oturma izni bulunmak, 18 yaşı doldurmuş olmak, kimlikle başvurmak ve sözleşmeyi imzalamaktır. Müşteri satın alacağı taşınmazın fiyatını belirledikten sonra kendine en uygun ödeme planını seçer

Katılımevim nasıl çalışır?

Katılımevim,  dayanışma ve imece sistemiyle çalışır.  Hanımların altın günü formatındadır. Önce alınacak evin fiyatı belirlenir. Evin miktarına göre organizasyon ücreti ödenir. O

Katılımevim Hesaplama

Üç çeşit ödeme planı vardır. Bunlardan kendisine en uygun olanı seçen müşteri, zorlanmadan araba sahibi olabilmektedir. Seçtiği ödeme planına göre aylık ödeme planı çıkarılır. Maksimum vade süresi 120 aydır. Müşteri isterse ödemeyi dondurabilir ya da sistemden ayrılabilir.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim’in çeşitli kampanyaları olmaktadır. Medyadan takip edilerek bu kampanyalara ulaşılabilir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam