Araba almak için peşinat zorunlu değil

Gün geçtikçe faize bulaşmadan ya da peşinatsız araba almak daha da zor hale gelmektedir. Faiz ödemesini kaldıran ve peşinatı şart olarak koşmayan Katılımevim, her bütçeye uygun arabaların satın alınması için yardım etmektedir. Oluşturulan sistemde esas noktasında, imece usulü yani yardımlaşma vardır. Sistemin getirileri sayesinde uygun taksitlendirmeler ile kişi Türkiye’de istediği bir arabaya kolayca sahip olabilir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Araba almak isteyenlerin değerlendirmeye aldığı pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Banka kredisi bunların başında gelir. Ancak bankaların talep ettikleri faizler kimi zaman ödemede zorluk çıkarabilmektedir. Katılımevim aracılığıyla araba almada ise peşinat zorunlu değil isteğe bağlıdır. Sistemin çalışma aşamaları şu şekilde gelişir:

  • Alınacak evin değerinin belirlenmesi
  • Bütçeyi sarsmayacak şekilde taksit vadesi ayarlama
  • Tasarruf modelinin seçimi

Katılımevim Giriş

Orta ve dar gelirli kimselerin de araba sahibi olmasına olanak veren sistemde, faizsiz bir şekilde taksitle araba alımı gerçekleştirilir.

Katılımevim Hesaplama?

Katılımevim sisteminde gerçekleştirilen hesaplamalarda ek maliyetler katılmadığından gerekenden fazla para ödenmemiş olur. Hesaplamalar müşterinin belirlediği taksit miktarlarına ve vade sayılarına göre düzenlenmektedir.

Katılımevim Kampanyaları

Kendi için farklı alternatiflere sahip olan Katılımevim sistemi, güvenli ve kendini kanıtlamıştır. Bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ile birçok insanın araba sahibi olmak hayalini gerçekleştirmesine ön ayak olmaktadır. Bunların yanı sıra katılımcılara sunulan farklı kampanyalar da bir çözüm niteliğinde olup müşterilerin ilgisini çekmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam