Araba Almadan Önce Katılımevim İle Tanışın

Ev veya araba almayı düşünenler karar vermeden önce mutlaka Katılımevim ile tanışmalıdır. Katılımevim, peşinatsız, krediye girmeden faizsiz araba alma fırsatı sunan bir kurumdur. Tasarrufa dayalı finans sistemleri arasında yer alan Katılımevim hizmetlerinden 18 uygun şartlardaki bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yararlanabilir. Katılımevim ile isteyen Türkiye’nin her yerinden istediği markanın modelini alabilir.

Firma katılımcılarına aylık taksitlerini kendilerinin belirlemesine imkan tanımaktadır. Toplamda ne kadarlık araba almayı düşündüğüne karar veren kişi, aylık taksit miktarlarını da belirleyince vade seçeneği kendiliğinden ortaya çıkmaktadır. Katılımevim ile araba almayı düşünenler 12 aydan 360 aya kadar vade yapabilme imkanını elde eder. Ödemelerde zorlananlar belli süreliğine taksitlerini dondurma veya erteleme avantajına sahiptir.

Katılımevim Araba Alma Yöntemleri

2018 yılında kurtulmuş olan Katılımevim’in yönetim kurulu başkanlığını Serdar Turhan yapmaktadır. Taşıt kredisi almadan araç sahibi olmak isteyenlere destek olmak için kurulan firmada çeşitli modeller bulunur. Bu modellerden biri tercih edildiğinde ödeme ve teslimat planları yapılır. Modeller şunlardır:

  • Rahat model: Çekilişli ve istenirse peşinatın ödenebileceği rahat modelde aylık taksitleri kişi kendi belirler. Şanslı olanlar noter huzurunda çekilen kurada çıkarak hemen arabasına sahip olarak avantajını artırır.
  • Hızlı Model: Daha hızlı bir şekilde arabasına sahip olmak isteyenlere daha farklı fırsatlar sunan modeldir.
  • Sabit Model: Aylık taksitlerin sabit olduğu modeldir. Kişi isterse ara ödemeler yaparak borcunu daha erken sürede bitirebilir. Ödemelerde zorlanma durumunda erteleme yapılabilir.
  • Esnek Model: Alınacak arabanın yarı fiyatı ödenince Katılımevim gerisini tamamlayarak arabanızı almanızı sağlar.

Katılımevim Oto Fırsatı

Katılımevim, araba, ev, arasa gibi mülklerin alınmasında ve diğer ihtiyaçların karşılanmasında katılımcılarına destek alan bir kurumdur. İster araba, isterse ev olsun sistem genel anlamıyla aynıdır. Modeller aynı olup kişiye sunulan fırsatlar da aynıdır. Katılımevim oto ile en uygun şartlarda araç satın alabilmek için katılımcıların yapması gerekenler;

  • Hangi markadan hangi modeli almayı istediğine karar vererek fiyatını belirlemek
  • Gelir bütçesini ve giderleri dikkate alarak aylık ödenebilecek taksit tutarını belirlemek
  • Varsa birikimi peşinat vermek yoksa vermemek
  • Katılımevim’in modellerinden birine karar vermek
  • Ödemeleri düzenli yapmak, ödeme yapılamayacağı zaman belli süreliğine ödemeleri dondurma veya ertelemek
  • Teslimat tarihi geldiğinde peşinatsız araba alarak keyfini sürmek
katilimevim-sabit-reklam